[Çözüldü]Windowsa virüs bulaştı silinmiyor

Başlatan Rbbt, 27 Temmuz 2011 - 00:48:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

decent

Masaüstündeki ya da nautilus penceresindeki USB simgesine sağ tıklayıp "Güvenle kaldır" komutu verin.
Belleği çıkartmadan Gparted ile tekrar deneyin.

Rbbt

Alıntı yapılan: decent - 27 Temmuz 2011 - 02:58:05
Masaüstündeki ya da nautilus penceresindeki USB simgesine sağ tıklayıp "Güvenle kaldır" komutu verin.
Belleği çıkartmadan Gparted ile tekrar deneyin.

Bu virüsler yüzünden bütün günüm boşa gitti yaa (: sonunda biçimlendirdim tekrar deniyorum şimdi. Bu arada sizde 804 dosya gösteriyor bende 805 usb ye kopyalama esnasında (:
What happens when I become main source of a pain!!!

MrKowalski

bende ubuntuda UNetbootin son sürümünü kullandıgımda sürekli "Boot error" hatası alıyodum.
bi çözüme ulaşamadıgım için aynı sürümü windows'ta kullanıyorum.onda herhangi bir sorun olmuyor

Rbbt

Sonunda bit defender ile tarama yapabildim çok uğraştırdı ama oldu. 100 tane dosyaya bulaşmış hepsini sildim, program ve oyun arşivimdem vaz geçtim silmeyi düşünüyorum. Akşama kadar beklicem inşallah geri gelmez virüsler.

MrKowalski

vaybe GData Antivirus'la tarama yaptırdım 56 tane buldu ve sildi. güzel bir temizlik oldu. teşekkürler :)

Rbbt

Arkadaşlar herkese yardımları için çok teşekkür ederim. Virüsleri sildim bununla beraber oyunları ve programları da sildim, tekrar format attım bilgisayar kendine geldi sonunda (: