acer 6930G

Başlatan mertek, 25 Temmuz 2011 - 00:31:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mertek

SELAMLAR.acer 6930g kullanıyorum.bilgisayarımda vista yüklüydü,ben bunu vindows 7 ye yükselttim.sonrasında bilgisayrdan aldığım ses çok düştü,ne yaptıysam sesi bir türlü yükseltemedim.bu sorunu nasıl çözebilirim? bana yardımcı olabilirmisiniz.lütfen....

empax

Linux forumlarinda Windows icin cozum aramaniz ilginc.  :)

Win7 kullandigim zamanlarda bende de ses az geliyordu ama guncelleme sonrasi duzelmisti.
Ama Ubuntu ile boyle bir problemim yok hatta daha yuksek ses alabiliyorum bilgisayardan..
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

mertek

çok haklısın ama hiç bir yerde çözüm bulamadım.burada yardım edebileceğinizi düşündüm.aslında çok fazla da alamıyorum.

empax

Alıntı yapılan: mertek - 25 Temmuz 2011 - 01:06:00
çok haklısın ama hiç bir yerde çözüm bulamadım.burada yardım edebileceğinizi düşündüm.aslında çok fazla da alamıyorum.

Umarim cozersiniz. Kolay gelsin.  :)

Guncelleme: Ses kartinizin vista surucusunu yukleyip deneyin isterseniz. Vista suruculeri cogunlukla Win7 ile uyumlu.
Alttaki linke bakarsaniz cozum icin vista surucusu verilmis.
http://acer6930g.blogspot.com/2011/01/acer-6930g-ses-sorunu-win-7.html
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

iceboy

Vistadayken kendi orjinal ses kartı driveri yazılımız %90 yüklüdür.Win7 ye geçince,win7 internette kendi indirdiği driveri kullanıp,sizin driver yazılımınızı pasit etmiş olabilir.Sağda altta ses kartı iconu aktif mi acaba ?
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

mertek

şimdi güncelliyorum bakalım düzelecekmi ?

confickerbelasi

ubuntu'yu ikinci olarak kur çok iyi bir ses deneyimi yaşa ve pcnet/foruma yaz linkte windows sorunları ve donanım sorunları çözümleri var.
http://www.pcnet.com.tr/forum/donanim/269341-bilgisayarinda-sorunu-olanlar-buraya-ustalar-siz-de-gelin-sorunlari-cozelim-31.html#post1754126

bytan

Söylendiği gibi aslında yanlış yerdesin. Verilen bağlantıları ve google'ı takip ederek umarım çözüme ulaşırsın.

Konuyu da daha fazla uzamadan kapatalım.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST