0 A.D Oyununun Turnuvaları Yapılabilir

Başlatan DoGuKaN, 23 Temmuz 2011 - 18:38:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DoGuKaN

Bugün Wiki'ye 0 A.D maddesini yazarken aklıma geldi bu fikir. Bir aralar en güzel masaüstü yarışması yapılıyordu, ona benzer bir şekilde 0 A.D oyununun turnuvalarını yapabiliriz. 4 kişi katılsa bile yeterli. Maksat hem eğlenmek hem de geliştirilmekte olan 0 A.D gibi güzel bir oyunu tanıtmak. Katılım fazla olursa gruplar halinde de savaşılabilir.

BayboraKaan

Wikiye ekledigin ve bize bu oyunu tanitigin icin tesekkür ederim. Gercekten Linux altinda aradigim oyun tarzi idi. Eger elimde ki netbook basari ile calistirir ise cok memnun olacagim :D

DoGuKaN

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 23 Temmuz 2011 - 19:11:16
Wikiye ekledigin ve bize bu oyunu tanitigin icin tesekkür ederim. Gercekten Linux altinda aradigim oyun tarzi idi. Eger elimde ki netbook basari ile calistirir ise cok memnun olacagim :D

Rica ederim. Yalnız uyarmam gerek, oyun henüz alpha aşamasında, bazı optimizasyon sorunları var (i7 serisi bir işlemcim ve Nvidia GTX 260 ekran kartım olmasına rağmen bazen oyunda kısa süreli donmalar oldu, bilemiyorum belki benim sistemimle bir alıp veremediği vardır oyunun). Ayrıca oyunu kaydetmek gibi temel bir fonksiyon da yok henüz :D Fakat neredeyse her ay yeni bir sürüm çıkması umutlandırıyor beni.

nikbinliknet

Alfa Sürümünü denedim. Strateji oyunları manyağı oalrak söylüyorum daha çooook eksiği var. Bence bekleyin ama final sürümü çıktığında oyunun buradan çok kişiyi çarpabilirim :P
İşletim Sistemi:  Ubuntu 17.10
İşlemci: Intel® Core™ i3 CPU M 330 @ 2.13GHz × 4
Ekran: NVIDIA GeForce 310M/PCIe/SSE2

DoGuKaN

Alıntı yapılan: nikbinliknet - 23 Temmuz 2011 - 19:57:39
Alfa Sürümünü denedim. Strateji oyunları manyağı oalrak söylüyorum daha çooook eksiği var. Bence bekleyin ama final sürümü çıktığında oyunun buradan çok kişiyi çarpabilirim :P

6 tane alpha sürüm var hangisinden bahsediyoruz? :) Ben bugün alpha6'yı denedim, eksiklikler var fakat bunun bir alpha sürümü olduğunu düşünürsek son derece tatmin edici bir oyun bence.