Yeni kardeş sitemiz bilisimplatformu.com

Başlatan cumali, 11 Temmuz 2011 - 01:20:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cumali

Doctus Bilgisayar forumundan yakından tanıdığımız arkadaşlar güzel ve deneyimli bir ekiple  yeni bir site ve forum oluşturarak yayın hayatına geçti.Bilindigi gibi bu ekipte yer alan arkadaşlar Doctus'da yıllarca okuyucularına degerli hizmetler sunmuşlardı.Ancak çeşitli sebeplerle doctus forumundan ayrılmak zorunda kalmışlardı.Yeni kurulan sitenin adı bilisimplatformu.com.Aramıza yeni katılan site forum hakkında geniş bilgiye ulaşmak için üye olarak ve ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarımıza yayın hayatında başarılar dileriz.

http://www.bilisimplatformu.com/forum/

http://www.bilisimplatformu.com/

agritux

Goofy

yakusha

temayı mail atarsanız tercüme edebilirim... ingilizce kısımlar kalmış...
Artık bu forumu kullanmıyor.

abrom

agg1401

O değilde forumun teması düzenlenmesi lazım ayrıca 1024X768'de fena bir şekil bozukluğu vardır.

nebula

Merhaba, sırf, ben de backlink amaçlı bir çalışma yapmak istiyorum forumda ama önce daha önce yapılmışları takdir edeyim ki, ben yapınca kimse ses çıkarmasın diye yazıyorum bu yazıyı... siliyonuz çünküm niye siliyonuz, benim backlink istifademe neden engel oluyonuz, bu korsanlık.
...
Kendi kendimizle yarışmadayız, gülüm.
Ya ölü yıldızlara hayatı götüreceğiz,
Ya dünyamıza inecek ölüm. -N.H.R.-

plazma

[mention=643898]@nebula[/mention] bahsettiğiniz tam olarak nedir ?

nebula

@plazma, bir deney yapayım dediydim ama görüyorum ki deney konumu silmişsiniz galiba :P
...

kolyemoda

[mention=643942]@plazma[/mention] Bu bölümde Konu Aç butonu yok (yeni üyelere görünmüyor), sanırım bunu anlatmaya çalışıyor.

Bu bölüme konu açabilmek için kaç adet mesaja sahip olmak gerektiği konusunda bir bilgi bulamadım, bilgisi olan var mı?

nebula

[mention=643942]@plazma[/mention]
Alıntı yapılan: nebula - 19 Ocak 2019 - 12:47:23
@plazma, bir deney yapayım dediydim ama görüyorum ki deney konumu silmişsiniz galiba :P
Cevabımda da belirttiğim gibi aynen kolyemoda 'nın dediklerini dedim.

Yahu adam bir 'web' sitesi açıyor uğraşıyor didiniyor, bu yetmiyormuş gibi yüksek 'rank'lı forumlardan listelerinden üşenmiyor forumlar seçiyor; böyle fark edilmeyeceğini düşündüğü ve de bazı özelliklik limitleri olduğu için kendisinin hiç alakası olmadığı halde hiç üşenmeden başlıklara yorumlar yazıyor, çabalıyor...
Ama siz en son backlink'li yorumu tutuyor siliyorsunuz...
Neymiş burası Linux forumuymuş bilmem neymiş... Emeğe biraz saygı yahu.
"KDE mi Gnome mi?" desen birbirine satırlarla döner bıçaklarıyla saldıracak bir sürü insanı el üstünde tutup, girdiği seri backlinklerle! forumu zenginleştirecek insanları dışlıyorsunuz!

...

plazma

Forum kurallarini okuyun ozaman tekrar yada arama konsolundan bu bahsettiginiz konu ilgili daha arastirin daha once konusuldu, zaten bu basliklada alakasida yok yazdiklarinizin.