Unity Çubuğuna Zekr Kısayolunu Ekleyemiyorum.

Başlatan syagdiran, 28 Haziran 2011 - 21:31:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

syagdiran

Merhaba Arkadaşlar. Neden bilmiyorum ama İslami Yazılımlardan hiçbirini (Zekr, Minber, Felah...) Unity Çubuğuna ekleyemiyorum.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

syagdiran

Uygulamalardan Zekr programının simgesini Unity çubuğuna bırakıyorum ama eklenmiyor. Daha önce bu programların bazılarının yerini değiştirdiğimi hatırlıyorum. Örneğin Felah Programı daha önce Uygulamalar/Diğer gibi bir yerdeydi. Ben İslami Yazılımlar kısmına taşımıştım. Sorun burdan kaynaklanıyor sanki.

aklan

Alıntı yapılan: syagdiran - 01 Temmuz 2011 - 11:30:08
Uygulamalardan Zekr programının simgesini Unity çubuğuna bırakıyorum ama eklenmiyor. Daha önce bu programların bazılarının yerini değiştirdiğimi hatırlıyorum. Örneğin Felah Programı daha önce Uygulamalar/Diğer gibi bir yerdeydi. Ben İslami Yazılımlar kısmına taşımıştım. Sorun burdan kaynaklanıyor sanki.

Ondan kaynaklandığını sanmıyorum. Bir de şunu deneyin: Programı açın. Penceresi ekrana geldiğinde Unity çubuğunda simgesi görünecektir. Bu simgeye sağ tıklayıp "simgeyi panelde tut" (ya da bunun gibi bir şey) seçin. Bunları yapınca sorun çözülmüş olmalıdır.

syagdiran

Bu şekilde sorun olmuyor zaten ama diğer simgeler eklenirken zekr neden eklenemiyor merak ediyorum.

heartsmagic

Unity yan paneline sürükle bırakla uygulama eklenebiliyor mu?

syagdiran

heartsmagic

Benim sorum diğer uygulamalar içindi. Unity paneline zaten ekleme sürükle bırak yöntemiyle olmuyor, @aklan'ın anlattığı şekilde oluyor.