[Çözüldü] Direct X Seviye Problemi

Başlatan KemalALKIN, 14 Haziran 2011 - 13:32:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KemalALKIN

Arkadaşlar the program.exe error close sorunumu anlatmıştım ve bu gün düşündüm ve sorunumun direct x seviyesinden dolayı kaynaklandığını buldum nasıl derseniz;
Baştan Söyleyeyim DX 10.1 Kartım
açık kaynak ati sürücüleri varken winehq da dx 8 seviyesinde görüyor donanımı ve sorun vermiyor ancak görüntüler berbat
üstüne kapalı kaynak ati kurdum ve dx level aynı kaldı ancak görüntüler sürücü sayesinde düzgündü ancak wineyi tekrar kurunca (9 görsün diye) the program.exe error close dedi gene eskisi gibi

Yani Ana Sorunu Buldum WineHQ Da Ki DX Seviyesini 9 görmesi sonucu beni felç etmesi :)

Bir Sitede dx 10 (2008) rc 2 şeklinde bir dosya vardı ancak ölmüş haliyle onunla dx i 10 yapıyormuş

Bunu Yapan Bişi Lazım Yanlış Değilsem Lütfen Yardım Edin Artık Sorunuda Buldum Çözümü Beraber Bulalım :)

Sistem Özelliklerim İmzamdaki Resime Tıklarsanız Görünür Ve Görürsünüz :)
www.tckemal.ist

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: KemalALKIN - 14 Haziran 2011 - 13:32:19
ancak wineyi tekrar kurunca

önceki kurmuş olduğunuz wine'nın çerezleri saklandığından olabilir'mi düşüncesindeyim.
"apt-get autoremove --purge" şeklinde kaldırıp tekrar kurmayı denermisiniz.?

KemalALKIN

Alıntı yapılan: 9N0M3 - 14 Haziran 2011 - 13:37:39
ancak wineyi tekrar kurunca

önceki kurmuş olduğunuz wine'nın çerezleri saklandığından olabilir'mi düşüncesindeyim.
"apt-get autoremove --purge" şeklinde kaldırıp tekrar kurmayı denermisiniz.?

sayın gnome arkadaşım, ben zaten her türlü şekil denedim sadece sorunumun ana nedenini buldum direct x seviyesi 9 görünce sorun veriyor herşeyde :)
www.tckemal.ist

Sherlock Holmes

Evet,
ve sorun veren wine değil'mi.?

wineyi tekrar kurunca (9 görsün diye) the program.exe error close dedi gene eskisi gibi

tAmAmEn_kaldırmış olduğunuzu belirtiğiniz yeri "kaçırmışım".
Bu durumda fikrim suya düşmüş oldu.
umarım sorununuz çözülür. kolay gelsin.

KemalALKIN

ÇÖZÜLDÜ!
AMD/Ati Catalyst 11.6 Sürücüsünü Kurunca Düzeldi Ve Linux'a Kavuştum Kafa Yoranlara Teşekkürler
Konuya Çözüldü Yazıp Kilitleyin Lütfen :)
www.tckemal.ist

sem

@KemalALKIN, Linux'a kavuştuğunuza sevindim =)

Sebeb-i ziyaretim ise; ilk iletinizdeki "Değiştir" bağlantısını kullanarak, başlığı düzenleyip [Çözüldü] ibaresini kendiniz de ekleyebilirsiniz... Hatta arkadaşların konuyu görüp kilitlemesi daha kolay bile olabilir...

Kolay gelsin...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

KemalALKIN

Alıntı yapılan: sem0900 - 24 Haziran 2011 - 16:20:33
@KemalALKIN, Linux'a kavuştuğunuza sevindim =)

Sebeb-i ziyaretim ise; ilk iletinizdeki "Değiştir" bağlantısını kullanarak, başlığı düzenleyip [Çözüldü] ibaresini kendiniz de ekleyebilirsiniz... Hatta arkadaşların konuyu görüp kilitlemesi daha kolay bile olabilir...

Kolay gelsin...
ben kilitlenmesi için yazmıştım :)

değiştirdim 2 başlığıda
www.tckemal.ist