[Çözüldü] Hdd bölümlerinin tanınması hakkında!

Başlatan ihtiyar said, 10 Ağustos 2008 - 16:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ihtiyar said

"Hdd bölümleri açılışta tanınmamış oluyor." başlıktaki konuda belirtilenleri kısmen yapmaya çalıştım. Lakin son kısmı özelleşmesi gerekiyor. Onuda ben yapamadım :( Yardımcı olursanız sevinirim.

Küçük bir ayrıntı daha ekleyeyim. 2 bölümden bir tanesini tanıdı lakin diğer bölüm olmadı :( Etiketleri aynı idi, ondandır diye düşündüm lakin ismini değiştirdiğim halde "Yapılandırmaya çalışılırken bir hata meydana geldi" uyarısıyla karşılaşıyorum.

heartsmagic

Ne yazık ki bilgiler çok az. O başlıklara bakarak istenen bilgileri buraya geçebilir misin?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ihtiyar said

Diğer konuyu biraz daha irdeleyince, kendime göre özelleştirdim çok şükür :) Yani başardım :)

O konuda emeği geçenlere ve bu konuya cevap yazan arkadaşa teşekkürü bir borç biliyorum. Borcumu da bir an önce ödemek istediğimden uygun mekan olarak burayı seçtim. Teşekkür ederim. :)

Konuyu yönetici arkadaşlar dilerse silebilir.

heartsmagic

Rica ederiz :)
Silmeyelim de kapatalım başlığı, ancak sen kabaca hangi başlıktaki hangi bilgileri kullandığını yazarsan çok makbule geçer. Hem tecrübe paylaşımı olmuş olur.

ihtiyar said

Link'teki konudaki bilgiler yardımcı oldu :) Çok mu kabaca oldu bu sefer de :) Eğer ayrıntılı isterseniz öyle de açıklama yapabilirimm. İyi çalışmalar. Vesselam.

heartsmagic

Tamam problem değil, sonuçta referans olmuş oldu. Teşekkürler.