ubuntu tweak te gnome ayara tıklayınca sistem donuyor

Başlatan tab, 16 Mayıs 2011 - 17:59:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tab

ubuntu tweak te gnome ayara tıklayınca sistem donuyor neden olabilir?

sema

Donduktan sonra yeniden başlatmak mı gerekiyor? Öyle değilse uçbirimden açıp gnome ayarlarına tıklatınca uçbirimde ne oluyor:

ubuntu-tweak
susema

tab

Alıntı yapılan: susema - 16 Mayıs 2011 - 18:01:56
Donduktan sonra yeniden başlatmak mı gerekiyor? Öyle değilse uçbirimden açıp gnome ayarlarına tıklatınca uçbirimde ne oluyor:

ubuntu-tweak
sistem tamamen donuyor bilgisayarı açma butonundan kapatıyorum ve tekrar açıyorum sadece gnome tıklayınca donuyor

Saavedro

sema

Dün sanırım bir güncelleme aldım Ubuntu-tweak'ten. Kaynak listesinde kendisi de mevcutsa güncelleme almaya çalışsak, belki düzelir. Kaynak listesinde yoksa da eklesek iyi olur.
susema

tab

Alıntı yapılan: susema - 16 Mayıs 2011 - 18:13:34
Dün sanırım bir güncelleme aldım Ubuntu-tweak'ten. Kaynak listesinde kendisi de mevcutsa güncelleme almaya çalışsak, belki düzelir. Kaynak listesinde yoksa da eklesek iyi olur.

güncellemeleri yaptım ama olmadı bir süre bekleyin yazısı geliyor ama sonuç aynı

bytan

Kullandığın sistem sürümü nedir ve tüm güncellemeleri aldın mı?

dpkg -l | grep ubuntu-tweak
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

tab

Alıntı yapılan: bytan - 16 Mayıs 2011 - 19:18:32
Kullandığın sistem sürümü nedir ve tüm güncellemeleri aldın mı?

ii  ubuntu-tweak                          0.5.13-1~natty1                            Ubuntu Configuration Tool

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 16 Mayıs 2011 - 19:50:24

şimdi hiç açılmıyor

sistem direk donuyor

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

bytan

Uçbirimden çalıştırdığında nereye kadar gidip tıkanıyor gözlemleyebiliyor musun?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

sema

Elimizde hata yok ama şöyle çalışır mı, denesek?

env LC_ALL=C /usr/bin/ubuntu-tweak
susema