Tasarım Windowsda çalışırken Ubuntuda hatalı görünüyor?

Başlatan ekilmen, 15 Mayıs 2011 - 14:41:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ekilmen

Arkadaşlar merhaba;

http://jqueryribbon.codeplex.com/releases/view/28039#DownloadId=75572   adresinden indirdiğim kodun dizaynı windows altında düzgün çalışırken ubuntuda hata veriyor konu ile ilgili olarak sanırım apache altında birşeyler eksik ama çözemedim yardımcı olursanız sevinirim...

eribol

barış

Kod dizaynı derken? Ayrıca lisans sözleşmesi ne iş? Zaten Windows altında çalışan uygulamalar Linux altında çalışmaz. Ben indirdim uygulama da göremedim o başka konu.

ekilmen

arkadaşlar uygulamadan bahsetmiyorum indirdiğiniz şey bir web tasarımı ancak windows altında düzgün görüntülenirken ubuntuda karışık görünüyor bunu anlatmaya çalışıyorum...

Lisans sözleşmesi ne alaka diye sormuşsunuz onuda anlatayım hemen o codeplex sayfasından indirdiğiniz kodların kullanım koşullarıyla ilgili lisans sözleşmesi bir sorun yaratmaz

utdmr

Web sitesini gösteren tarayıcılardır, işletim sistemleri değil. Malesef kötü programlanmış tasarımlar Internet Explorer dışındaki tarayıcılarda düzgün görünmeyebiliyor. İki ortamda da Firefox'un en yeni sürümünü denediğinizde bir farklılık oluyor mu?
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

ekilmen

hayır bende öyle sanmıştım ancak durum bundan çok farklı

denemelerim :

windows altında : chrome - firefox 3 ve firefox 4   sonuç hepsinde çalışıyor hatasız
Ubuntu altında : chrome - firefox 4     sonuç hatalı görüntüleniyor