Docky Rıhtımı Çöküyor

Başlatan agunZagun, 14 Mayıs 2011 - 16:24:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agunZagun

Merhabalar arkadaşlar.

Elementary OS'i kullanmaktayım. Yalnız bugün sabahtan itibaren başıma bu olay gelip duruyor. Bilgisayar açılışında eOS'un kullandığı Docky rıhtımı yükleniyor. Bir kaç dakika kullanıyorum, sonra bir bakıyorum göçmüş gitmiş. ALT + F2 yapıp tekrar açıyorum ama sürekli olarak başıma geliyor. Sebebi tam olarak ne olabilir? Bu olayı yaşayan arkadaşlar da var mıdır?

Bu arada konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim, eOS bölümü için daha erken, bölüm açılmamış.

if

@Trane, Sistem>Tercihler>Başlangıç uygulamalarından Docky'yi kaldırınız, oturumu yeniden başlatınız, yeni oturumda Docky'yi uçbirimden çalıştırınız, çökene kadar kullanınız, çıktıları buraya aktarınız:)

heartsmagic

Diğer Dağıtımlar bölümü daha uygun bunun için. Her ne kadar Ubuntu türevi olsa da şu aşamada yapılan özelleştirmeler nedeniyle ayırmak zorundayız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

agunZagun

Alıntı yapılan: heartsmagic - 15 Mayıs 2011 - 02:45:17
Diğer Dağıtımlar bölümü daha uygun bunun için. Her ne kadar Ubuntu türevi olsa da şu aşamada yapılan özelleştirmeler nedeniyle ayırmak zorundayız.
Teşekkürler bildirim için :).

Alıntı yapılan: if - 14 Mayıs 2011 - 17:05:39
@Trane, Sistem>Tercihler>Başlangıç uygulamalarından Docky'yi kaldırınız, oturumu yeniden başlatınız, yeni oturumda Docky'yi uçbirimden çalıştırınız, çökene kadar kullanınız, çıktıları buraya aktarınız:)
Yaklaşık 3-4 saattir uçbirimden çalışıyor, çökme vs. olmadı :D.

if

Yiğit Ateş

Açılışını 5-10 saniye geciktirmeyi deneyebilirsiniz.