Hangi paket kurulum uygulamasını daha çok beğeniyorsunuz?

Başlatan bytan, 10 Mayıs 2011 - 18:29:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hangi görsel paket kurulum uygulamasını daha çok beğeniyorsunuz?

Ubuntu Yazılım Merkezi
19 (42.2%)
Synaptic Paket Yöneticisi
18 (40%)
Packagekit
1 (2.2%)
Pisi Paket Yönetim Uygulaması
3 (6.7%)
Mandriva Paket Yönetim Uygulaması
1 (2.2%)
Diğer
3 (6.7%)
YaST2
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 45

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

XRumer

Ubuntu Yazılım Merkezi görsel olarak daha hoş görünüyor, kategorilerin olması ve genel arayüz de çok iyi.

Fakat pisi de çok gelişti ve görsel arayüzü çok iyi oldu. Özellikle de yazılım kurma kaldırma işleminde arayüzü çok iyi ama Ubuntu yazılım merkezi gibi bir yazılım kurulurken yazılım merkezinde dolaşmaya olanak tanımıyor. Ubuntu Yazılım Merkezine kıyasla üstün yanı ise aynı zamanda bir güncelleme olması, sistem çubuğuna yerleşmesi.

if

Ubuntu Yazılım Merkezi güzel bir uyglama. Ubuntu'yu yeni kullanmaya başlayan arkadaşlarımın övgüsünü alıyor. Benim sistemi çok zorladığı için nadiren kullanıyorum. Sinaptic her ihtiyacı giderecek şekilde hazırlanmış, sık sık kullanmaktayım. Oyum Sinaptic'e gitti.

emreseckin

microanaliz

Ubuntu paket yöneticisi benim gibi lere tam bir ilaç çok hoşuma gidiyor(tabi çevirilerde hala eksikler var ama genede güzel)Katkıda bulunanlara canı gönülden teşekkurler...
MicroAnaliz

aklan

Ben Pardus ile Ubuntu'yu kullandım. Hız ve gelişmişlik açısından Ubuntu'nun paket yöneticisini daha çok beğendim. Genelde Synaptic kullanıyorum, ancak Ubuntu Yazılım Merkezi, yeni kullanıcılar için en iyisi...

leica

ubuntu da yazılım merkezinden program kurduğumu hiç hatırlamıyorum.
synaptic en güzeli.

agunZagun

Grafik arayüz hastalarından korka korka "sudo apt-get install" diyorum :D.

microanaliz

MicroAnaliz

barış