oyun barrage. şüphelendim.

Başlatan aan-han, 09 Mayıs 2011 - 15:20:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aan-han

dün akşam ubuntu yazılım merkezinden oyun makinesini tıklatıp barrage isimli oyunu , resmi ubuntu deposunda varmı diyerek kontrol edip yükledim.yüklendi.açayım dedim.tak.ekran bir büyüdü hiç sormayın.sanki ekran büyüteci çalışıyormuş gibi oldu.nerede ise ekran 20 katı büyüdü.sonra bir yerde bir işaret falan göremeyince pc yi kapatmadan hemen aynı yerde sildim.düzelmedi.yazıların her biri bağparmak kalınlığında idi.neyse oturumu kapatıp yeniden açtım.biraz normale döndü ise bir aksilik vardı ve pencere başlıklarındaki işaretler ve yazılar gözükmüyordu ve ubuntu yazılım merkezi ve de synaptic düz beyaz bişi gözükmüyordu.

pc yi tamamen kapatıp açtım herşey düzelmişti.

şimdi,bu ne olabilir?aklım virüs gibi geldi ama,emin değilim.hani virüslü dosyalar ancak ekran görüntüsü ya damsaüstünde yapılmadık değişiklikler yapar ya.bu yüzden.
bir deneyen ve bilgi veren çıkar mı acaba*

heartsmagic

Virüs falan değildir ki bizim tarafta her olan şey için de bu şekilde şüphelenmek sadece evham sahibi olmak anlamına gelir :)

Oyunun çözünürlüğü senin sistemine uymamıştır, hepsi bu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

aan-han

@heartsmagic,
evet ya birazdan fazla evham sahibiyim.şüpheci.elimde değil.ama hiç açılmamasını da alamadım.en azından büyük küçük bir açılış sayfası falan gelse idi böyle düşünmezdim. ;D
teşekkürler :)