amsn

Başlatan rhunter, 05 Ağustos 2008 - 17:38:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ironic

Güncel 0.98b svn sürümüne burdan ulaşabilirsiniz. 8.10 paketleri sanırım jaunty' de sorun çıkarmaz.

holywars

ironic sanırım benimle alakası yok değilmi bu cevabın :)

ironic

Alıntı yapılan: holywars - 14 Nisan 2009 - 15:24:22
ironic sanırım benimle alakası yok değilmi bu cevabın :)

Bu soruyu yanıtlamak isterdim amaaaa  :-X

Amsn' ye herşeyi sorunsuzca tanıttım kullanmaya fırsat bulamadan HDD uçtu. Tekrar herşeyi kurmaya çalıştım fakat kameram tanınmadı. 2 kere baştan sistem kurdum olmadı. Tekrar Hardy' ye döndüm. Kameram kendiliğinden tanınıyor fakat bu seferde farsight paketi sorun çıkardı.

Son olarak Skype ' a geçtim mutluyum artık da bırakmam. @Alpasya gibi bende tavsiye ederim.  :)

holywars

Skpde kullanıyorum fakat bu arkadaş milleti msn kullandıkları için illaki lazım oluyor:)

Aslında gmail'in google talk olayıda fena değil ama msn temel taş gibi durmaya devam ediyor. gmail ne zaman kullanıcı sayısında artarsa bizde rahatlarız:D

thrall

bu konuyu ben amsn açılmıyor diye açmıştım ama konu hakkında başkaca sorularda sorulmuş benim sorunum o cevap verdiğim en son tarihten itibaren çözülmüştü bence konu kapatılabilir

heartsmagic

Alıntı yapılan: thrall - 07 Temmuz 2009 - 19:11:59
bu konuyu ben amsn açılmıyor diye açmıştım ama konu hakkında başkaca sorularda sorulmuş benim sorunum o cevap verdiğim en son tarihten itibaren çözülmüştü bence konu kapatılabilir

Konuyu açan arkadaş farklı, bu nedenle geriye dönüş olana kadar konu bir süre daha açık kalabilir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.