"Lütfen Diski El İle Çıkarınız" Uyarısı

Başlatan Mitsukuni, 07 Mayıs 2011 - 00:30:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

O kadar veri için 6dk kısa gibi duruyor. Gerçi aygıt ve medyaya göre de değişir belki bu. Sen yine de bir verileri denetle, gerçi yaktığın şey ISO ise kurulum esnasında anlarsın sorun olup olmadığını.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

GNUbuntu

Alıntı yapılan: Mitsukuni - 25 Mayıs 2011 - 01:54:08
Aklıma gelmişken bir soru sorayım fazla konu dışı olmadığından:
Önceleri Brasero ile 4x hızında DVD yazdırırken geçen süre 22 dakika oluyordu fakat şimdi aynı hızda GnomeBaker ile yazdırırken 6 dakika sürüyor. Normal bir durum

Brasero'nun aktif eklentileri yüzünden olabilir bence.
Önce Saygı...

Mitsukuni

Alıntı yapılan: GNUbuntu - 26 Mayıs 2011 - 22:30:32Brasero'nun aktif eklentileri yüzünden olabilir bence.
Yakma işlemini fazladan mı kontrol ediyor yani, ya da bunun gibi şeyler mi?

Bu arada
Alıntı yapılan: heartsmagic - 25 Mayıs 2011 - 13:38:15
Sen yine de bir verileri denetle, gerçi yaktığın şey ISO ise kurulum esnasında anlarsın sorun olup olmadığını.
Kurulum esnasında iki DVD'de de sorun çıkmadı, hatta kurulum öncesi paketleri kontrol de ettirdim, orada da sorun çıkmadı.

heartsmagic

Mitsukuni

Hemen Gnomebaker kurdum ben de :)
Ama ilk fırsatta Brasero'yu deneyeceğim yine de.

Mitsukuni

11.04 ile de şu an kullanmakta olduğum 10.10 ile de malesef durum aynı. Bu sefer DVD değil de CD yazdırdım ama fark eden bir şey olmadı. Donanımsal uyuşmazlık tezi daha ön plana çıkıyor sanki.

Conqueror

Merhabalar,
Bir ay kadar önce bir ağabeye mp3 cdsi çekeyim dedim ilk iletideki problemin aynısı başıma geldi :/ cdyi heba etti. Sözde vermiştim cdyi çekeceğime dair. Zorunluluktan ikinci bir cd denemesinde bulunduktan sonra cdyi yaktı.
Ancak şimdi cd kopyalacağım ve hemen aklıma bir ay önceki ve ondan önceki(10.10 sürümündeki..) problemler geldi.
Gnomebaker'i kullandım. Şu an sorunsuz şekilde kopyalama işlemi tamamlandı.
@heartsmagic bu problem devam ettiği sürüce bende senin gibi yapmaya karar verdim :)
Artık evo yeni sürümde bizi karşılarmı bilemiyorum, karşılaşarsa kaldıracaklar listesinin yanında brasero'da geliyor :D

heartsmagic

Evo yok yeni sürümde, TB öntanımlı.
Brasero yerine Gnomebaker, Banshee yerine Rhythmbox, top yerine htop bende yeni sistemlerde kurulacak ilk şeyler neredeyse.
Konuyu dağıtıyorum yine, dayanamadım :)