[Çözüldü] İndirme Bölümü

Başlatan Anıl, 01 Mart 2008 - 04:28:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anıl

Diğer Dağıtımlar bölümüne Alt Forum Olarak yada Bağımsız olarak , indirme bölümü açmanız mümkün mü ?
Böyle bir Bölüm açılırsa , Tüm Dağıtımların indirme linklerini paylaşabiliriz , Konu başlıkları da Uygun ve Standart şekilde düzenlendiğinde Arama motorlarında hızlıca yükselebilir ve daha çok kullanıcıya hitap edilibilir diye düşünüyorum.

Ubuntu - SuSe

fortran

Alıntı yapılan: Emrah AYDIN - 02 Mart 2008 - 20:22:30
Alıntı yapılan: Anıl - 01 Mart 2008 - 04:28:37
Diğer Dağıtımlar bölümüne Alt Forum Olarak yada Bağımsız olarak , Download bölümü açmanız mümkün mü ?
Böyle bir Bölüm açılırsa , Tüm Dağıtımların download linklerini paylaşabiliriz , Konu başlıkları da Uygun ve Standart şekilde düzenlendiğinde Arama motorlarında hızlıca yükselebilir ve daha çok kullanıcıya hitap edilibilir diye düşünüyorum.

Öneriniz için teşekkür ederiz. Diğer dağıtımlar altına download bölümü açabiliriz. İstediğiniz dağıtımların download linklerini bu bağlantıdan paylaşabilirsiniz. Ancak kişisel olarak buna gerek olmadığını düşünüyorum. Bir dağıtımı indirmek isteyen zaten download adresini rahatlıkla bulabilir.

Bu önerinizi değerlendireceğiz. Uygun görülürse en kısa sürede alt başlığı açarız.
Dağıtımların indirme linkleriyle ilgili takip edilebilecek güzel bir link. ;)
Özgür yazılım dergisi: eniXma

Anıl

Alıntı yapılan: fortran - 02 Mart 2008 - 20:58:08
Alıntı yapılan: Emrah AYDIN - 02 Mart 2008 - 20:22:30
Alıntı yapılan: Anıl - 01 Mart 2008 - 04:28:37
Diğer Dağıtımlar bölümüne Alt Forum Olarak yada Bağımsız olarak , Download bölümü açmanız mümkün mü ?
Böyle bir Bölüm açılırsa , Tüm Dağıtımların download linklerini paylaşabiliriz , Konu başlıkları da Uygun ve Standart şekilde düzenlendiğinde Arama motorlarında hızlıca yükselebilir ve daha çok kullanıcıya hitap edilibilir diye düşünüyorum.

Öneriniz için teşekkür ederiz. Diğer dağıtımlar altına download bölümü açabiliriz. İstediğiniz dağıtımların download linklerini bu bağlantıdan paylaşabilirsiniz. Ancak kişisel olarak buna gerek olmadığını düşünüyorum. Bir dağıtımı indirmek isteyen zaten download adresini rahatlıkla bulabilir.

Bu önerinizi değerlendireceğiz. Uygun görülürse en kısa sürede alt başlığı açarız.
Dağıtımların indirme linkleriyle ilgili takip edilebilecek güzel bir link. ;)

Kesinlikke :) , bende Tüm downloadları distrowatch'dan yapıyorum , ancak herkesin distrowatch'ı bildiğini sanmıyorum.Hazır böyle bir Forum kurulmuşken , Diğer Linux meraklıları da bu linkler sayesinde katkıda bulunabilir.Tabi ki son karar Forum Yönetiminin.
Ubuntu - SuSe

Sypro

Şu şekilde düzenleyelim isterseniz; beğendiğimiz dağıtımları paylaşmak istersek yeterli açıklama ve kendi deneyimlerimizi de paylaşmak şeklinde bir de download için link verilerek güzel bir çalışma yapılabilir.
Adı geçen dağıtımın artıları nelerdir eksileri nelerdir gibi... Mesela linux mint'in flash plugin'lerinin ve java uygulamalarının kurulumda otomatik geliyor olması ya da envy isimli yazılımın kullanışlılığı ile ilgili bilgi vermek gibi.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Ubuntu

http://www.ubuntu-tr.info/diger-dagitimlar/

Diğer dağıtımlar konusu başlıklara ayrıldı. Listede olan dağıtımların Genel bölümlerine, listeye olmayan dağıtımlar içinse Diğer bölümüne dağıtım hakkında biraz bilgi veren bir başlık açabilirsiniz. Bu başlıkların altında dağıtımı indirmek için ilgili bağlantıları koyabilirsiniz.

3M

Son verilen öneri gerçekleştirilmiş. Bu şekilde devam edilebilir.