Parley Sözlükleri Sunumu

Başlatan necromencer, 01 Mayıs 2011 - 16:36:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

necromencer

Parley Kelime Programı sözlükleri paylaşımı burdan yapcam arkadaşlar.
Elimdeki 16000 kelimelik arşivi tek tek yazıyorum  .
İlgi olursa hepsini bitirdikten sonra burda paylaşabilirim.
Kelimelerin güzel yanı kategorisel olarak seviyelere göre 100 er gruplar halinde en temel düzeyden toefl düzeyine kadar üds kpds vs.. hepsinin yer almasıdır.
İlk çalışmam  yaklaşık 600 kelimelik  aşağıdaki linkten  indirilebilir.
https://rapidshare.com/files/460076186/kelimelerim.kvtml

zihinselistifra

necromencer

Gerekli ilgi olmayınca indirilme linki silinmiş. Ee gerekli ilgi olmayınca benim yeni kelimeleri upload etmemin de pek bir anlamı yok sanırım:)

zihinselistifra

gerekliliğine inanan birisi var demekki pm'den mesaj alalım ozaman

heartsmagic

Alıntı yapılan: necromencer - 13 Haziran 2011 - 17:53:58
Gerekli ilgi olmayınca indirilme linki silinmiş. Ee gerekli ilgi olmayınca benim yeni kelimeleri upload etmemin de pek bir anlamı yok sanırım:)

Yeni kelimeleri eklemen için bir şey diyemem ancak eskileri silmen çok anlamlı olmamış.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

necromencer

@heartsmagic ben silmedim . Dediğim gibi gerekli ilgi olmayınca yani periyodik bir download sayısı olmayınca site otomatik olarak siliyor.
@zihinselistifra yeni kelimeler en kısa zamanda tekrar upload edilcek merak etme...

acer

bu başlığı favorilerime ekledim. Acaba mümkünse yazdığın sözlüğü bir daha yükler misin? Ubuntuone veya dropbox'a yüklersen silinmez :)

heartsmagic

Alıntı yapılan: necromencer - 20 Haziran 2011 - 12:40:34
@heartsmagic ben silmedim . Dediğim gibi gerekli ilgi olmayınca yani periyodik bir download sayısı olmayınca site otomatik olarak siliyor.

Yanlış algılamışım kusura bakma. Bu konuda @acer'a katılıyorum. Dropbox veya Ubuntu One gibi seçenekler gayet güzel olacaktır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

necromencer

önemli deil heartsmagic ;)
@acer ve @zihinselistifra  Yeni kelimeler ubuntuone'a yüklendi linki
http://ubuntuone.com/p/10a/

Not: Arkadaşlar Parley'e kelimeleri  tek tek yazmak çok zaman aldığı için arkadaşlar tüm kelimelerin yüklenmesi uzun sürebilir. Malumunuz 20000 kelime var :)
Ama ara ara yeni dosyalar eklediğimde burdan linki paylaşmaya devam edeceğim...

zihinselistifra

Alıntı yapılan: necromencer - 23 Haziran 2011 - 21:27:51
önemli deil heartsmagic ;)
@acer ve @zihinselistifra  Yeni kelimeler ubuntuone'a yüklendi linki
http://ubuntuone.com/p/10qn/

Not: Arkadaşlar Parley'e kelimeleri  tek tek yazmak çok zaman aldığı için arkadaşlar tüm kelimelerin yüklenmesi uzun sürebilir. Malumunuz 20000 kelime var :)
Ama ara ara yeni dosyalar eklediğimde burdan linki paylaşmaya devam edeceğim...

Dostum istersen kelimelerin kaynağını birlikte bölüşüp daha hızlı yazıp yayınlayabiliriz. Yardım için burdayım haber et yeter

acer

Arkadaşlar ingilizce kelime hazinemizin gelişmesi için siz ce bu yöntem uygun mu? Başka yöntemler bu yöntemden daha etkili olabilir mi? Olabilir se bu yöntemler acaba nelerdir?

necromencer

@zinselistifra malesef bu mümkün değil çünkü benim hesabımı kullanıyorum ve istatistikler tutuluyor. Yani bir başkası girerse onun da kaydı tutuluyor ve çakışma oluyor.