[Çözüldü] 11.04 jockey-gtk calismiyor

Başlatan ZooM, 29 Nisan 2011 - 00:49:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZooM

Merhaba arkadaslar. Oncelikle 11.04 hayirli olsun hepimize... bir kac sorunum var yardimlarinizi bekliyorum...
bugun 11.04 ciktigi dakikada indirdim kurdum Pc'me fakat ek sürücüler calismiyor... teminalden jockey-getk yazdim yinede acmadi...ubuntu-tweak kurmaya calisincada python hatasi veriyor yazilim merkezi. sanirim sürüm farkliligindan... Görsel efekler'i kaldirmislar görünüm menüsünden ona nasil olasabilirim birde dil desteğini tikliyorum açmıyor...

Ek olarak bugun site uzunca bi sure kapaliydi bi bilgisi olan varmi ?
If I was your vampyre...

eribol

LC_ALL=C jockey-gtkile çalışır sanırım. Ubuntu-tweak en son bende de kurulmuyordu, ailurus deneyip kurmuştum. Aşağı kalır yanı yok, geçici olarak kullanılabilir.

ZooM

Alıntı yapılan: eribol - 29 Nisan 2011 - 01:13:02
LC_ALL=C jockey-gtkile çalışır sanırım. Ubuntu-tweak en son bende de kurulmuyordu, ailurus deneyip kurmuştum. Aşağı kalır yanı yok, geçici olarak kullanılabilir.

Evet o sekilde calisti tesekkurler... Birde Docky kurulmuyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Nisan 2011 - 01:59:41

aldigim cvp bu
-----------------------

zoom@Hp:~$ docky
[Info  01:58:53.887] Docky version: 2.1.2 Release
[Info  01:58:53.895] Kernel version: 2.6.38.8
[Info  01:58:53.897] CLR version: 2.0.50727.1433
[Error 01:58:54.394] [SystemService] Could not initialize power manager dbus: 'org.freedesktop.DBus.Error.MatchRuleInvalid: Unknown key "ınterface" in match rule'
[Info  01:58:54.398] [SystemService]   at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at DBus.Bus.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at DBus.BusObject.ToggleSignal (System.String iface, System.String member, System.Delegate dlg, Boolean adding) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService+IUPowerProxy.add_Changed (System.Action value) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.InitializeBattery () [0x00000] in <filename unknown>:0

Unhandled Exception: System.Exception: org.freedesktop.DBus.Error.MatchRuleInvalid: Unknown key "ınterface" in match rule
  at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at DBus.Bus.AddMatch (System.String rule) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at DBus.BusObject.ToggleSignal (System.String iface, System.String member, System.Delegate dlg, Boolean adding) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at org.freedesktop.DBus.IBusProxy.add_NameOwnerChanged (org.freedesktop.DBus.NameOwnerChangedHandler value) [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.InitializeNetwork () [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.SystemService.Initialize () [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Services.DockServices.Init () [0x00000] in <filename unknown>:0
  at Docky.Docky.Main (System.String[] args) [0x00000] in <filename unknown>:0
zoom@Hp:~$
If I was your vampyre...

heartsmagic

@ZooM, 11.04 artık kararlı şekilde devam ettiği için başlıkları bu bölüme açmayalım lütfen.

Tek başlıkta, tek sorun konuştuğumuz için etiketleyip kapatıyorum. Son ricam da forumda arama yapman olacak.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.