Grub-on (Grub Menü Düzenleme) [UGT]

Başlatan enes, 17 Nisan 2011 - 19:59:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omerfarukaydin

Geliştirici ekibin emeğine sağlık. Bir çok kişinin eksikliğini hissettiği bir yeri doldurdular.

speakerXXL

Alıntı yapılan: edge35 - 05 Temmuz 2017 - 20:33:36
ValueError: invalid literal for int() with base 10: '"10"'

Buradaki mesajı ve sonrasını inceleyiniz.

edge35

[mention=628269]@speakerXXL[/mention] sorun çözüldü, teşekkürler

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

Doruk2003

Merhaba İlk kez foruma yazıyorum umarım  doğru başlık altına taşırsınız.  Windows10 yüklü Bilgisayarıma Linux Mint kurdum ve Windows 10 ile dual boot çalışmıyor. Çeşitli kanallarda yapılan önerilerle
BIOS ekranlarında resimlerde görülen düzenlemeleri yaptım ama maalesef açılışta dual boot seçim ekranı çıkmıyor  F9 ile BIOS ekranına girip gerekli sırayı değiştirip giriş yapabiliyorum. Bu konuda yapılabilecek bir şeyler var mı. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

turkerataturk

Alıntı yapılan: Doruk2003 - 28 Mayıs 2020 - 10:01:04
Merhaba İlk kez foruma yazıyorum umarım  doğru başlık altına taşırsınız.  Windows10 yüklü Bilgisayarıma Linux Mint kurdum ve Windows 10 ile dual boot çalışmıyor. Çeşitli kanallarda yapılan önerilerle
BIOS ekranlarında resimlerde görülen düzenlemeleri yaptım ama maalesef açılışta dual boot seçim ekranı çıkmıyor  F9 ile BIOS ekranına girip gerekli sırayı değiştirip giriş yapabiliyorum. Bu konuda yapılabilecek bir şeyler var mı. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

UEFI DEĞİL Legacy kurulum yapman gerekirdi, tabi bunun için her iki sistemi de legacy de kuramn gerekli.
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

Doruk2003

Teşekkür ederim Windows'u ilerde tekrar kurmam gerektiğinde yapacağım artık.Şimdilik böyle açılsın.