Yükseltme Sonrası Sorun

Başlatan TaGaLoG, 17 Nisan 2011 - 12:41:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TaGaLoG

Merhaba arkadaşlar,
Ben ilk olarak 10.04 sürümünü pcme kurupbunu 10.10 dan 11.04 e yükseltmek istedim.
10.10'a başarılı bi şekilde yükseltti 11.04e de yükseltmek istedim dosyalar kuruldu temizlendi bilgisayar yeniden başladığı zaman işletim sistemi açılmadı bir türlü.

*Starting CUPS printing spooler/server                               [OK]
*Checking battery state...                                                                       [OK]

*Stopping system V runlevel compatibility                           [OK]
                                                                                                            fsck from util-linux.-ng 2.17.2
/dev/sda1: temiz, 210,354/18980864 dosya, 2527850/75900416 blok
Skipping profile in /etc/apparmor .d/disable: usr.bin.firefox
*Starting AppArmor profiles           [OK]
vs bunun gibi bir çok yazı cıkıyor fakat aralarında tek Başında sarı imlec olan *PulseAudio configured for per-user sessions saned disabled; edit /etc/default/saned gibi birşeyle karşılaşıyorum ve burda kalıyor ilerlemiyor.Sizce sorun nedir ve ne yapmam gerek.

decent

Hoşgeldiniz.
Alpha-Beta-RC başlığındaki bir çok konuda bu tür sorunlar işlendi.
Kuruluma veya yükseltmeye geçmeden, hangi sürümü kullanacağınıza karar verdikten sonra;

1- 10.10 sürümü sıfır kurulum (11.04 final yayınlanıncaya kadar yükseltme yapmamamız tavsiyedir.)
2- 11.04 Beta 2 günlük ISO CD kalıbı ile sıfırdan kurulum (11.04 sürümünü kullanmak isterseniz öncelikli tavsiyem budur)

Forumda daha önce aynı konuda açılmış konulara da bakmanızı öneririm.

barış

Recovery modda açıp bozuk paketleri onarmayı deneyin belki çözüm olur.

kemanci_erdem

11.04 beta 2 den final sürüme yükseltme olur mu aceba yoksa sıfırdanmı kurmamız gerekecek.

sema

Güncellemeleri ala ala kendisi final sürümü gibi olur zaten, diye düşünüyorum. Ben yeniden kurmayacağım mesela. Yalnız sizinki 11.04 olarak kullanılabiliyor mu şu an, sorunlarınızı hallettiniz mi yani?
susema