PROGRAMLAMA GÖRÜNTÜLÜ SİTELER

Başlatan yarasaadam, 11 Nisan 2011 - 20:52:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yarasaadam

SELAM ARKADAŞLAR WİNDOWS A UYUMLU PROGRAMLAMAYI SIFIRDAN ÖĞRENEBİLECEĞİM VİDEOLU EĞİTİMİ OLAN SİTE ÖNEREBİLİR MİSİNİZ?

TEŞEKKÜRLER

barış

Sorununuzun tamamını büyük harfle yazmazsanız daha iyi olur :)

Sorununuza gelince, Perl, Python, C, C++ gibi diller Windows'a uyumludur bu diller Windows üzerinde çalışıyor. PHP'de Windows'a uyumlu.
Platform fark etmesin istiyorsanız, Java öğrenin.

canosayan

Alıntı yapılan: barış - 11 Nisan 2011 - 21:07:46

Sorununuza gelince, Perl, Python, C, C++ gibi diller Windows'a uyumludur bu diller Windows üzerinde çalışıyor. PHP'de Windows'a uyumlu.

barış sanırım yarasa adam eğlence peşinde. dağıtım ve sürümü ile alakalı bir durum.
Chmod bizim işimiz.

yarasaadam

hayır arkadaşlar sadece programlamada henüz yeniyim ve ben işletim sistemi olarak windows kullanıyorum ama ubuntuyu araştırıyorum onuda öğrenip kurmayı düşünüyorum
bana önerebileceğiniz programlama sitesi var mı ama basitten zora doğru olursa sevinirim

heartsmagic

@yarasaadam, önce hangi programlama dilini kullanacağına, ardından hangi işletim sistemi üzerinde çalışacağına karar ver. Ardından sana site, kitap önerisi yapılabilir. Bu şekilde sorarsan doğru düzgün cevap alamazsın zira çok geniş bir alandan bahsetmektesin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

yarasaadam

selam ben windows kullanıyorum şu anda c# ve programlama genel döküman sitesi arıyorum yardım ederseniz sevinirim

Yiğit Ateş

C# ile ilgili bilgi arıyorsan, biraz yanlış yerdesin. Google'da arama yaptığında ilgili siteler zaten karşına çıkacaktır.

yarasaadam

programlama sitesi istiyorum genel programlama sitesi ama videolu önerilerinizi yazarsanız sevinirim
TEŞEKKÜRLER

eribol

Buradan beklemeyin. Zaten programlama öğrenmeye niyetli biri rahatlıkla başlangıç dökümanları bulabilir. Hem programlamaya yeni başlayan biri için görsel video işe yaramaz diye düşünüyorum

Yiğit Ateş

Biz mi anlatamıyoruz acaba :) C#, bir Microsoft dili. Dolayısıyla buradan destek alman biraz zor, Google'a "C# videolu anlatım" yazdığında zaten ilgili siteler karşına çıkıyor. Ancak @eribol'un da belirttiği üzere, sıfırdan programlama öğrenilecekse videolu anlatımdan önce öğrenmen gereken konular var. Bunu ısrarla buradan istemenin bir faydası yok, eğer cidden programlama öğrenmek istiyorsan araştırma yapmayı öğrenmek durumundasın.

alpaygunes

http://www.kariyervideo.com/

google da aşağıdaki anahtar kelimeleri araştırın
c# görsel dersler
c# dersleri

Fatih Doğdu

Alıntı yapılan: canosayan - 12 Nisan 2011 - 09:00:36
Alıntı yapılan: barış - 11 Nisan 2011 - 21:07:46

barış sanırım yarasa adam eğlence peşinde. dağıtım ve sürümü ile alakalı bir durum.

Çok dikkatlisin :D Güzel tespiy :))

microanaliz

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,6073.0.html Bu konu daha önce tartışıldı size bir fikir verebilir bakarsanız linke göreceksiniz.(ön yargılı olama linuxda başlarsan windowsuda öğrenirsin istersen denede gör)
MicroAnaliz

ekremsenturk

Microsoft yazılımları hakkında MSDN'den bilgi edinebilirsniz ve gerekli harici kaynaklarada link'ler bulabilirsiniz.
Programlama'ya yeni başlamak isteyenlere, tercihleri Windows ise, buraya bir bakmalarınıda önerebilirim:http://www.simplecodeworks.com/website.html