Masaüstünde mause sağtuş çalışmıyor.

Başlatan ZooM, 06 Nisan 2011 - 04:49:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZooM

Merhaba arkadaslar,

e17 merak ettigim icin MoonOs kurayim dedim... ilk basta sorun yoktu sonra Dockye sag tiklarken birden baktim ki sag tus olmuyor kitlendi kaldi ama panel vs hersey calisiyor... Derken yeniden baslattim PC'yi belki duzelir diye ama bisi duzelmedi... Sadece masa ustunde sagtus yapamiyorum geri kalan heryerde yapabiliyorum. Tekrar nasil duzeltebilirim.

Ek birde MoonOs  ubuntunun aynisi bi kendiliginde dockys var. e17 yoneticisi yok sanirim... Dogrumudur? Yada kendim tekrar Synapticten filan mi kurmaliyim?
If I was your vampyre...

sema

İlk başta çalışıyordu yani? Öyle anladım. Bu durumda ana dizindeki gizli dizinleri silip duruma bakmanı önerebilirim, yeniden oturum açman gerekecek.
susema

ZooM

Alıntı yapılan: candy - 06 Nisan 2011 - 07:13:46
İlk başta çalışıyordu yani? Öyle anladım. Bu durumda ana dizindeki gizli dizinleri silip duruma bakmanı önerebilirim, yeniden oturum açman gerekecek.

Ana dizin derken? ~/kullaniciAdi/ icindeki tum gizli dosyalari mi ? Iyide hangisi? ve bir suru dosya var. .icon, .themes, .mozilla, .Skype vs. vs...
If I was your vampyre...

sema

Evet oradaki dizinler. Genel olarak .themes, .font, .config, .gconf gibi dizinler ama ben bunları silecek olsam tamamını silerdim işimi garantiye almak için. .mozilla varsa .purple, .wine gibi ilgisiz dizinler gözardı edilebilir (hatta bunları silmeyin ayarlarınız varsa).
susema

ZooM

If I was your vampyre...