DvD'ye Attığım Müzikleri Çalmaya Çalışırken "Could not determine type of stream"

Başlatan noktakom, 11 Mart 2011 - 18:37:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noktakom

DvD 'ye Attığım .flac uzantılı Müzikleri Çalmaya Çalışırken "Could not determine type of stream" hatasını alıyorum.Fakat sabit diskte olan kopyalarını sorunsuz dinleyebiliyorum. Bu konuda ne tavsiye edersiniz ? (Kayıt sırasında sadece dosya isimlerinin uygun olmadığını söyledi bende değiştirmesine izin verdim.)

reis33

Bu konuda fikir yürütmek için daha fazla ayrıntıya ihtiyaç var.

Mesela,
-Hangi oynatıcıyı kullanıyorsunuz?
-.flac uzantılı bir dosyayı doğrudan VLC üzerine sürükleyince oynatıyor mu ?
-DVD ye yazarken yapılan sadece isim değişikliği midir ?

...

noktakom

Ubuntu ile beraber gelen Movie Player'ı kullanıyorum ek olarak Rhythmbox'ı da denedim ikisi de çalmadı..
Vlc kullanmadığım için bilemiyorum
gelen iletide ondan bahsediyordu onun haricinde kendisi birşey yaptıysa bilemem.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Mart 2011 - 17:11:50

vlc de çalamadı...

sema

susema

noktakom

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: hkndvc - 11 Mart 2011 - 18:37:07
(Kayıt sırasında sadece dosya isimlerinin uygun olmadığını söyledi bende değiştirmesine izin verdim.)

Bu dosya isimleri olarak tabir edilen uzantı olabilir'mi.?
Brasero ile mi yazdırdınız CD'ye. . .
libflac bağımlılıkları sisteminiz tarafından karşılanmış vaziyette'mi.?
dpkg -s libflac8
.?

noktakom

Problem kodeclerden vs. kaynaklanmıyor. Aynı dosyaları başka bir dvd'ye bahsettiğim soruya hayır diyerek tekrar attım fakat sonuç yine aynı... Buna ek olarak windows ta da denedim yazdığım dvd'leri, orada da açılmadı. Bana göre sorun brasero'dan kaynaklanyor. Böyle bir sorun yaşayan veya dvdleri sorunsuz şekilde yazıp kullanan  var mı ?

ekremsenturk

Brasero'yu açtığın zaman seçenekler arasında Ses, Video, Veri ve Kalıp dosyası yazdır seçenekleri var. Doğru seçeneği seçtiğinden emin misin?

noktakom

veri dosyası olarak yazdırdım her zamanki gibi...

müziklerin pcdeki kopyalarını kaybettim bu yüzden bir çözüm bulabilirsek iyi olur

Sherlock Holmes

Brasero haricinde farklı bir "Yakma" uygulaması ile deneyiniz.
Forumda bu tip uygulamalar hakkında araştırma yapabilirsiniz.
Şahsen K3B kullanmaktayım. . .