emesene kullanan arkadaslar

Başlatan 2070, 01 Mart 2011 - 15:44:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2070

emesene kullanan arkadaşlara bir sorum olacak; bende emesene çok bellek kullanıyor açtıktan 15 dakika sonra felan ortalama 500MB bellek kullanıyor ve kilitlenmeler oluyor acaba benzer sorunu yaşayan varmı aranızda? ve çözümüyle ilgili önerileriniz neler?
"software is like sex. it's better when it's free."

Uzay

Ben aynı anda üç farklı hesap kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamıyorum...
Linux user #522783

(\_/)
(O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

iceboy

hayır arkadaşım,bende emesene kullandım ama 30 mb yi geçmiyordu...

amsn kullanmayı dene..
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

hüseyincicek

bende de yok oyle bi sorun ama gülme işaretleri falan cıkmıyor göderince, gelincede cıkmıyor bi fikri olan var mı???

gokhanyildiz

emesene 2 de bu sorun düzeltilmiş. Herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

hüseyincicek

2 si de mi varmiş bulamıyorum ama ::)

gokhanyildiz

emesene2 şekline forumda arama yaparsanız bulabilirsiniz. ya da yazılım kaynaklarından 3. parti güncellemeleri açın.

hüseyincicek

tesekkur ederim  emsn diye arattım ondan bulamadım :-[   iyi geceler

Nebula Hareketi

bendede çok sinir bozucu bir sorun var
hem emsn hemde amsn de ikide bir çevirm dışı oluyorum ve başka bir yerden oturum açtın diye mesaj geliyor
amsn de böyle olunca emsn yi yüklemiştim bir ay kadar sorun olmadı bir kaç gündür aynı sorun ondada başladı
sebebi ne olabilir aceba ?

sema

Gelen e-postalarınızı tarayıcı üzerinden açtığınızda alıyor olabilir misiniz başka yerde oturum açmış olacağınıza dair uyarıyı?
susema

krwlng

emesene sitesinden debian için olan 1.6.3 sürümünü kurabilirsiniz, bu sürümde sorun yaşamadım ben, ubuntu sürümü hala 1.6.1 görünüyor. emesene2 son kullanıcı için şuan tavsiye edilmiyor, ben uzun süredir deniyorum kilitlenmeler, donmalar ve bazı ufak sorunlar var, şuan henüz hazır değil.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

Nebula Hareketi

ilginiz için teşekürler arkadaşlar
susema
bilmiyorum şu an tarayıcıdan e postalarım açık sorun gözükmüyor yani henüz başka yerden oturum açtığıma dair bir mesaj vermedi

krwlng
tavsiyenize bir göz attım  site çok karışık ama debain için 1.6.3 sürümüne tıkladım açılan sayfadan en alttaki mavi ile All yazan yere tıkladım indirdim ubuntu kurmadı -HATA bağımlılık sağlanamadı mesajı verdi

Yiğit Ateş

10.10 deposundaki Emesene sürümü zaten 1.6.3 değil mi?

krwlng

10.4 kullandığım için bilemiyorum, bende o paket sorunsuz çalışıyor. Uyumsuzluk sürümle alakalı olabilir.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

Nebula Hareketi

emesene hiç bir şey yapmadığım halde şu an  sorunsuz  çalışıyor amsn her zaman gibi :) başka yerden bağlı olduğumu söylüyor
sorunu anlamaya çalışacağım sonuç alırsam yazarım  :-\

ovural43

10.10 kullanıyorum .. emesene 1.6.3 deki bazı sorunlardan sıkılıp 2 yükledim github ile ..

o sıkıntılar kayboldu .. nedir derseniz (kişi ekleme ve silmelerde sıkıntı oluyordu .. kendime ait kullanıcı resimini diğer kullanıcılar göremiyordu )

simdi emesene2 de tray icon a düşmüyor .. kapata basınca program calisiyor ama ana pencere kayboluyor ..
görüşme kayıtlarını kaydedemiyorum .. eklentiler kısmı boş sanırsam ondan olabilir .. yenisi icin eklentileri nereden indirebilirim ?

gokhanyildiz

Yenisi için şuan bir eklenti yok diye biliyorum. Hala test aşamasında olmasından kaynaklanabilir. Mesela emesene 2 de boş grupları göster, çevrimdışı kullanıcıları göster seçeneklerini işaretlediğinizde lise alfabetik sıralanıyor. Yani online kullanıcılar offline kullanıcıların arasına karışıyor. Yani bir çok hata var :)

ovural43

hata olması rağmen hoşuma gitti kullanıyorum ..

şu an icin 2 kritik hata var benim icin 1.si dedigim gibi görüşmeleri kaydetmesi lazım .. digeri tray ikon ..
bi paket buldum kurdum .. orada tray icon meselesi tamam ama bu sefer ingilizce oldu .. tray icon cıkmıyor .. kapatma penceresine basınca .. ana pencere kayboluyor .. program calısıyor ama arkaplana gectigi icin ön plana cıkartamadım ..