Klavye alacağım, Sürücü problemi Yasar Mıyım ?

Başlatan noktakom, 08 Şubat 2011 - 18:45:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noktakom

Dizüstü pc'nin klavyesi beni yarı yolda bırakmak üzere. O yüzden tamamen nakavt olmadan harici bir klavye alıp o şekil devam etmeyi düşünüyorum. Yalnız sürücü problemi yasar mıyım diye danışmak istedim. Özellikle kablosuz ürünleri düşünerek bu soruyu yöneltiyorum. . .

Eğer bilginiz varsa sorun yaşamayacağım f/p odaklı kibar ve rahat bir model önerebilir misiniz ? kablosuz,  kablolu çok fark etmez...

utdmr

Klavye öneremem, ama sürücü problemi yaşamayacağınızı söyleyebilirim. Yaşayabileceğiniz tek problem(o da çok azaldı)(üzerinde LCD ekranı falan olan abartı modellerden almazsanız), klavye üzerindeki bazı multimedya tuşlarını kullanamamak olabilir, ancak bilinen modellerin hemen hiç birinde böyle bir sorun yok.
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

noktakom

Yok, öyle abartı bir model alamam. Öyle birşeyler düşünseydim zaten makinayı direk servise verirdim...

Belki de live usb ile gidip deneyerek almam en iyisi...

Yine de model önerisi olan olursa sevinirim. Bir türlü birşey beğenemedim de..

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST