Herkes kendi konusunun kilidini açabilsin

Başlatan maydin95, 29 Ocak 2011 - 21:49:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

Arkadaşlar malum sorunumuz çözüldüğünde tekrar başımıza gelebiliyor. İşte böyle zamanlarda kendi konumuzun kilidini kaldırabilsek.
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

bytan

İnan bizim de hoşumuza gitmiyor bu tür amelelikler. Geriye dönüp 6 ay önce attığı iletilerin içini temizleyen kaç üye sildiğimi hatırlamıyorum bile.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

kalkan1973

Şimdi benim aklıma da şu ihtimal geldi. Eğer ÇÖZÜLDÜ ibaresi koyup da yönetici tarafından kapatılan konularımızı aylar sonra kendimiz açabildiğimizde nasılsa benim sorunumdu çözüldü artık ihtiyaç yok deyip siliverdiğimizde arama yapan diğer yeni kullanıcılar benzer sorunların çözümünü bulamaz ve forumun arşiv özelliği gider. Bana kalırsa aynı sorunu tekrar yaşarsak yöneticiye Özel Mesajla tekrar açtırmak istediğimiz konunun linkini göndererek yeniden açtırabiliriz...
Evde İşte her yerde Linux

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

plusnettr

Hatta kilidini kaldırdığımız gibi kilitleyebilelimde modlar fazla yorulmasın :D
LMDE - Ubuntu 11.04 - Fedora 14

maydin95

Alıntı yapılan: Mustafa Kalkan - 29 Ocak 2011 - 23:38:43
Şimdi benim aklıma da şu ihtimal geldi. Eğer ÇÖZÜLDÜ ibaresi koyup da yönetici tarafından kapatılan konularımızı aylar sonra kendimiz açabildiğimizde nasılsa benim sorunumdu çözüldü artık ihtiyaç yok deyip siliverdiğimizde arama yapan diğer yeni kullanıcılar benzer sorunların çözümünü bulamaz ve forumun arşiv özelliği gider. Bana kalırsa aynı sorunu tekrar yaşarsak yöneticiye Özel Mesajla tekrar açtırmak istediğimiz konunun linkini göndererek yeniden açtırabiliriz...

İyi de ben herkes kendi konusunu silsin demiyorum sadece kilidini kaldırabilsin diyorum. Böylece yöneticilere yük olmaz.
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

heartsmagic

Konunun kilidi olmazsa üye arkadaşlarımızın o konuyu düzenleme hakları oluyor, kısacası bu o iletiyi silemeye eş değer. @bytan'ın söylediği şeyleri defalarca gördük. Hoşumuza gitmese de, bizlere yük olsa da insanımız verdiği katkıyı intikam almak için geri almamayı öğrenmediği sürece bu işi bizler devam ettireceğiz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

miray_92

Konu nerden açılıyo arkadaşlar ben yeni üyeyim de pek bir bilgim yok bu forumla ilgili..

alquirel

Yeni konu açmaktan bahsediyorsanız önce konu için uygun olan bölümü açıp sağ üstte bulunan "Yeni Konu" düğmesine tıklayın.