[Çözüldü] Viki ana sayfasındaki bağlantıların yenilenmesi

Başlatan DoGuKaN, 26 Ocak 2011 - 15:57:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DoGuKaN

Bu gün Wiki'de yetersiz ve eksik maddeleri düzenlerken farkettim. Wiki anasayfasındaki bağlantıların hepsi (Ubuntu-TR, Tayfa, Forum,Gezegen...) sitenin eski linkleri (org.tr uzantılı linkleri). Düzeltecektim fakat bizim gibi sıradan kullanıcıların o sayfayı değiştirmeye hakkı yokmuş sanırım :) Wiki sorumluluları ilgilenirse güzel olur.

sema

Eline sağlık. O sayfa korumaları da bana çok saçma geliyor, söylememek için direndim ama maalesef...
susema

eribol

Bazı sayfaların koruma altına alınması kadar doğal bir durum yok. Herkes ak yüzlü nur dede değil, bazı sorunlar yaşanmış ki sayfa korumaları da konmuş.

Buraya söylenmesi güzel ve gerekli olan bir durum. Sonrası tabii ki yetkisi olan arkadaşlara kalıyor. Teşekkürler @DoGuKaN, hem yaptığın katkılar için hem de uyardığın için.

heartsmagic

Genelde Wiki'lerin anasayfaları koruma altında olur, bazı önemli sayfalarla beraber. Evet, değişiklikler geri alınabiliyor ancak ola ki biz fark edene kadar Wiki'nin anasayfasında nahoş resimler/bilgiler/demeçler görmek istemez sanırım kimse. Arasayfaların bu kadar önemi yoktur, onların uğranma oranı haliyle anasayfadan çok ama çok daha düşüktür.

Vikipedi'nin de anasayfası koruma altındadır örneğin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.