Ubuntu Gezegen ve SDN

Başlatan yakusha, 25 Ocak 2011 - 15:13:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yakusha

RSS ile Ubuntu Gezegen'i takip ediyorum ve bugün 12 yeni haber girilmiş, bakıyorum hepsi SDN ve hiçbiri ubuntu ile ilgili değil...

dün de aynı durum vardı :( ubuntu gezegen'i sdn e mi kiraladık :(

sdn ubuntu gezegen listesinden çıkarılsın demek isterdim ama kızarlar veya darılırlar... lakin böyle de olmaz...

bence SDN'den sadece linux haberleri gezegen'e akmalı...

bugünkü haberlerin sizce linux ile bir ilgisi var mı

crysis
new york da teknoloji
bu oyun çok çılgın
telefonlara 4 çekirdek
bulutlar 20 bin kişiye
nintendo ne kadar satacak
SDN editörü
cep boyutunda yeni kamera

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=24708.0 adresinde takip ettiğim rss kaynakları listesi var... kıyaslamak için kullanabilirsiniz...

teşekkürler.
Artık bu forumu kullanmıyor.

Yiğit Ateş

Bu konuya ben de katılıyorum, ayrıca SDN'nin Linux bölümü de tam bir diktatörlükle yönetiliyor. Ayrıca gezegende adı geçen şahsın geçmişteki tutumu da ortada. Bu kadar toleransı bana tanımazsınız :P

superjax

bu kadar zamandır bu foruma üyeyim böyle saçma şey görmedim.şu an RSS de ubuntu gezegende SDN den başka şey görmüyorum.eğer SDN izlemek isteseydim zaten eklerdim.lütfen kim düzenliyorsa bu durumu düzeltisin
@yakusha arkadaş demek den çekinmiş ama ben diyorum SDN ubuntu gezegen listesinden ÇIKARILSIN.
SDN deki haberilerin neredeyse tamamı win haberi.

eribol

Daha önce de SDN var mıydı? Ben hiç farketmemişim, eğer daha önceden de SDN, gezegene üye imişse sanırım beslemelerle oynamışlar(SDN de kim ilgileniyorsa bununla) yoksa hadi SDN eklenir anlarım ama linuxla ilgisi olmayan beslemeler eklenmezdi yine de.

bytan

Besleme, yeniden düzenlenene kadar geçici olarak gezegenden çıkartıldı.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

heartsmagic

Alıntı yapılan: eribol - 25 Ocak 2011 - 19:04:48
Daha önce de SDN var mıydı? Ben hiç farketmemişim, eğer daha önceden de SDN, gezegene üye imişse sanırım beslemelerle oynamışlar(SDN de kim ilgileniyorsa bununla) yoksa hadi SDN eklenir anlarım ama linuxla ilgisi olmayan beslemeler eklenmezdi yine de.

Tahmin edildiği üzere daha önce SDN'den sadece bizim kriterlerimize uyan beslemeler akıyordu gezegene. Haber verilmeden bir şeyler değiştirildi muhtemelen. Nahoş bir durum ve sanırım ilk defa olmuyor bu. @bytan sağ olsun gerekeni yapmış, gereken şey geçici olur mu orasını bilemiyoruz şu durumda.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.