Yağlı boya linux Penguın :D:D:D

Başlatan x x x x, 18 Ocak 2011 - 15:56:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

x x x x

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs750.ash1/164163_493796478951_625653951_6188269_5216704_n.jpg

ilk ubuntu çizicektim amblem e izin verilmiyormuş pardus dedim pardusu çizeyim ... linux u çizdim en temizi ;)

plymouth

This life is not the real thing.
It is not even in Beta.
If it was, then OpenBSD would already have a man page for it

zeitgeist

Yani sen şimdi bu resmi tek başına mı çizdin? Resme bakıyorum da bir tutarsızlık var sanki; penguenin kolu, bacağı, kafası, gövdesi farklı ellerle çizilmiş gibi duruyor. ;)  Yanılıyor muyum yoksa?
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

barış

Alıntı yapılan: zeitgeist - 18 Ocak 2011 - 18:17:37
Yani sen şimdi bu resmi tek başına mı çizdin? Resme bakıyorum da bir tutarsızlık var sanki; penguenin kolu, bacağı, kafası, gövdesi farklı ellerle çizilmiş gibi duruyor. ;)  Yanılıyor muyum yoksa?
hahaha :D ne çok güldüm ya :D

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Ocak 2011 - 18:34:49

oldu mu şimdi? GNU GPL lisansı yapıyoruz, sen gelip sahipleniyorsun fotoğrafı... Bence bunu fazla kişi çizmiş. Belli zaten linux pengueni yani tek kişi çizilmez ki, açık olması lazım isteyen fırça vurabilmeli :D

zeitgeist

Alıntı yapılan: barış - 18 Ocak 2011 - 18:27:06
...
oldu mu şimdi? GNU GPL lisansı yapıyoruz, sen gelip sahipleniyorsun fotoğrafı
...

O resim hepimizin!  :P

Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

kalkan1973

Abu guzuuuummmmm. Maşaallah çok şirin olmuş yaaawww... :) :) :)

Evde İşte her yerde Linux

msek

Süper olmuş,ellerinize sağlık.. Gayet başarılı bir çalışma. Devamınıda bekleriz.

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

x x x x

şemasını resim hocasına ince işini 2 kız arkadışma  boyama kısımlarını gönüllülere son final ini de kendim yaptım :D:D gzl oldu