Lütfen Okuyun

Başlatan heartsmagic, 19 Temmuz 2008 - 03:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bia

Alıntı yapılan: heartsmagic - 20 Temmuz 2008 - 05:15:04
Bismillah dendiğinde ilk okunan yer burası olduysa amacımıza ulaştık demektir.
Bu bölümün ne için olduğu çok önemli değil, amacına ulaşıp ulaşamadığı önemlidir benim gözümde.
Eğer açılma nedenleri soruluyorsa, evet o nedenler arasında bıkkınlık da var maalesef. Fakat bu maalesefin sebebi bizler miyiz bir düşünmek lazım. Bıkmamak elde midir? Bence @munirekinci'nin yazdıklarını iyi okumak gerekir.

Bende aranıza yeni katıldım. Yorumları okurken gözüme takıldı ufak bir şey de ben yazayım dedim. Ben pek yazı okuma taraftarı değilim hemen canım sıkılır ve wikipedideki makalenin sadece çeyreğini okudum sıkıldım ve bıraktım :D Ayrıca Bismillah deyip ilk bu konu açılıyorsa ya gerçekten forum kavramını bilir ya da gerçekten öğrenmek istiyordur :) Yoksa amaca yönelik bir forum olmasa emin ol kimse tınlamazdı :) Neyse vesselam aranıza hoşbuldum :)

minteger

Merhabalar. Uzun zaman forumdan yararlanmama rağmen yeni kayıt oluyorum. Tabiki keşke daha önceden katılsaydım diyorum.

Umarım forumda iyi vakit geçireceğim. Aslında bir mesaj yazmadan önce bir başlık açarak giriş yapmak isteyecektim. Uzun zamandır forumda olan hemen her soruya cevap yetiştiren ve belli bir mesaj sayısına ulaşın bir üyeyi tebrik başlığı ile girecektim ancak tam karar veremedim ?

Yeniden merhaba ve hepimize iyi forumlar.

heartsmagic

Boş geçmeyelim, hoş geldiniz arkadaşlar :)

@minteger, ufak teşekkürler zaten o kıvamdaki üyeleri mutlu eder, hani aynı kategoriye girdiğim için söyleme rahatlığı hissettim. Ayrı başlıklara zahmete gerek yok yani, düşünmüş olman bile yeter zaten.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

NazımCan

Ben ileti gönderemeye çalıştıgımda kişisel ileti gönderemezsiniz diyor bunun sebepi nedir

plazma

30 gönderi sınırlaması var, 30 gönderiden sonra açılıyor özel mesaj gönderme.

haydabree

Bende aranıza yeni katıldım merhaba.  Evde eski vista yüklü bir laptobuma ubuntu kurdum ve inanamıyorum bence herkes bu işletim sistemine geçmeli tek kelimeyle en karizmatik vede kullanışlı işletim sistemi. Hepinize tekrar merhabalar.

Reverser

@haydabree, hayırlı olsun hoş geldin. :)

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

haydabree

Teşekkür ederim Reverser.

ata1

Alıntı yapılan: haydabree - 23 Kasım 2015 - 21:01:41
Bende aranıza yeni katıldım merhaba.  Evde eski vista yüklü bir laptobuma ubuntu kurdum ve inanamıyorum bence herkes bu işletim sistemine geçmeli tek kelimeyle en karizmatik vede kullanışlı işletim sistemi. Hepinize tekrar merhabalar.

umarız kalıcı olursunuz . genelde kurup övgüler yağdırıyor insanlar ama yaşanan ilk sorunda çözümü kaçış da buluyorlar. umarım kolay pes etmezsiniz.
aramıza hoş geldiniz .

ahmet_matematikci

@ata1 daha beni yıldıramadınız. ;D ;D
Yıllardır bu forumdayım. Genelde okuyorum yazmayı sevmiyorum.  :D
Zaten soru cevaplayacak seviyeye de gelemedim.  :-[
Ama sağlık olsun. Uzman olup ne yapacağım. Benim ki entellektüel merak..

Edit :(2010 dan beri forumdaymışım...) vay be . Neyse oğlum yetişiyor. Bir 6 yıl sonra o yazmaya başlar inş burada
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

ata1

biz yıldırmak değil topluluğa birey kazandırmaya çalışıyoruz .her linux kullanıcısı değerlidir . ;D

ahmet_matematikci

Kavgalar ; yuz yuze olmadığımız için çıkıyor. Ifadeler mimikler olmadan yarım kalıyor. Yoksa burada yazan kımsenin art niyetli olduğunu dusunmuyorum.
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

motorhead

Yaklaşık 8 aydan beri ubuntu kullanıyorum. Bu foruma da o aralar üye olmuştum, ancak bugüne kadar 1 mesaj bile atmadım, bu ilk mesajım. windows 7 yüklü laptopuma, windowsun yanına ek olarak ubuntu 15.04 ü kurmuştum, güvenlik sebebiyle.Çok nadir de olsa windows 7 ye geçiyorum (oyun oynamak için genelde). Ancak genelde internette takılıp, müzik dinleyip, dizi-film izleyen birisi olduğum için,ubuntuda ufak tefek problemler de olsa, ubuntuda kaldım ve ubuntu bana yetti.
Bugüne kadar ufak tefek pürüzlerle kullandım ubuntuyu, mesela wifi'ın 1 diş az çekmesi, bazı web sitelerde yazının daha küçük görünmesi (mscorefont kurmaya çalışmıştım ilk zamanlarda ama hata verip durduğu için uğraşmadım, daha bugün hallettim :) ) vb. gibi pürüzler. Hatta bilgisayar her açıldığında ilk işim güncelleyiciyi kapatmak olurdu.  :D Böyle bir şekilde bugüne kadar kullandım, ufak tefek pürüzlere alışmış olsam da (aslında güncelleyici meselesi pürüz değil, benim umursamayışım  :) ) bugün bu ufak tefek pürüzleri halledip öyle kullanmaya karar verdim. İlk adım olarak 15.10'a güncelledim mesela.  :)

Neyse, uzun lafın kısası ben de aranızdayım.

Reverser

@motorhead, ileti bırakmaktan çekinme hoş geldin. :)

XFCE ROCKS !