Ubuntuda Cheat Engine

Başlatan DOĞAÇ, 08 Ocak 2011 - 13:50:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DOĞAÇ

Arkadaşlar ben ubuntu 10.4.1 kullanıyorum.Bilgisayarıma cheat engine yükledim,ama açtığımda firefoxu görmüyor.bana yardım edebilecek birisi varmı?

bytan

Windows sürümü yüklediğini farz ederek konuyu taşıyorum.

Wine için:

http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=2567
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

DOĞAÇ

Ben de wine var cheat engineyi yükledim fakat açtığımda proccresde firefox seçeneği yok.

kemikk

Wine üzerinden kurduğunuz cheat engine, ubuntu üzerine kurulu tarayıcıları görmüyor maalesef. Wine üzerinden bir de firefox kurarsanız o firefox'u görecektir.

DOĞAÇ

DOĞAÇ

Cheat engine opera linux de çalışırmı?

eribol

Bir önceki konuya ek olarak sormanız daha uygun olabilirdi. wine'siz kurulmuş firefox ne ise wine ile kurulmamış opera'da aynıdır.

DOĞAÇ

normal ozillada aynı şeyi denedim ama facebooka girdiğimde sayfa donup kalıyo.opera ve mozillanın ubuntu için olan versiyonlarnı açıyo ama cheat engine bunları görmüyo

bytan

Tek başlıktan devam edelim.

Windows için geliştirilmiş bir uygulamayı sorunsuz olarak bu tarafta çalıştırmak her zaman mümkün olmuyor. Hatta çoğu zaman mümkün olmuyor.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

DOĞAÇ

peki summancemiydi adı tam hatırlamıyorum ama cheat enginenin işini görebiliyormu?