K9 Ticari Paketi: Platform bağımsız ve ücretsiz

Başlatan Ceren Bilgisayar, 24 Aralık 2010 - 18:18:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ceren Bilgisayar

Ceren Bilgisayar; hem Linux hem de Windows ve Mac OS'de çalışan K9 Ticari Paketi'ni duyurdu. Yaklaşık 5 yıldır hazırlığı süren program, ücretsiz olarak indirilebilir, kurulabilir, kullanılabilir, çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. Tek kullanıcılı ve çok kullanıcılı olarak çalışıyor. 5 farklı veritabanı altyapısı ve ODBC desteğine sahip. Farklı Linux dağıtımları için hazır paketleri bulunuyor.

Programın Modülleri:
* Muhasebe
* İşletme Defteri
* Cari Hesaplar
* Banka
* Çek/Senet         
* Stok
* İrsaliye
* Fatura
* Döviz İşlemleri
* Demirbaş Takip         
* Personel Bordrosu
* Şube/Depo, Kasa/Ünite
* Perakende
* Faiz Hesaplama
* Adres/Etiket/Fihrist ve Mail    

Web adresi: www.cerenbilgisayar.com.tr

GNUbuntu

Elinize, emeğinize sağlık. Tekir ve Turquaz muhasebe programlarını duymuştum ama K9'u geçen ay öğrendim. Hemen kurup baktım biraz. Her ne kadar bu tür programlarla benim bir işim olmasa da çevreme mutlaka önereceğim.
Önce Saygı...

sem

Elinize sağlık...

Ben de indirip denedim programı... Bazı özelliklerin ne işe yaradığını bile tam olarak anlayamasam da ciddi anlamda işlevsel bir program olduğu zaten anlaşılıyor.

GNUbuntu'nun da bahsettiği gibi bu gibi programları ne kadar duyurabilirsek o kadar iyi...

Magma'dan bildiğimiz arkadaşlara bir de bu vesile ile teşekkür etmiş olalım...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

dosto

programı indirip biraz kurcaladım. helal olsun ceren bilgisayara diyorum benzerlerine 1000lerce tl ödeyip alırken adamlar özgür olarak dağıtıyorlar programı. eğer son kullanıcıya problemlerle ilgili dönüş yapılırsa - ki kanaatimce yapılıyordur- kullanıcı kitlesi oluşacaktır . linux üzerince çalışması ise ayrı bir güzellik :D

cos

Özgür yazılımların gelişmesinin önündeki engeller sıralanırken hep cad programı, muhasebe programı olmadığından bahsedilir. Ceren bilgisayar muhasebe programı açısından ileri sürülen bahaneyi ortadan kaldırdı. Bize düşen bu programın muhasebeciler arasında duyulmasını sağlamak.

sem

Biz de SUDO ekibi olarak bu şekilde düşünüyoruz...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

cos

Al Arabi

Programın eğitimini içeren bilgilerde olsa Linux'u bir çok kişiye kullandırabilirdim. Yapanlara ve destek  olan sponsorlara teşekkür ederiz.

cos

Yakın bir zamanda internet sayfasında daha detaylı bilgiler olacaktır. Ayrıca info@cerenbilgisayar.com.tr elmek adresinden bilgi alabilirsiniz.