[Çözüldü] Programların Ekranda Gözükmeme Sorunu

Başlatan yagizzzA., 03 Ocak 2011 - 21:25:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yagizzzA.

Arkadaşlar örneğin Firefox'u masaüstünde kalabalık yapmasın diye küçültüyorum.(aşağıya atıyorum.)Ama ondan sonra masaüstünde firefox gözükmüyor.Örneğin şu resimde;

http://www.mr62.com/upload/files/ubuntuekran.png

2 tane firefox açıktı.Yalnız bir tanesi ekranda gördüğünüz gibi diğerini aşağı atmıştım.Aşağı attığım gözükmüyor.Sadece ALT+TAB kombinasyonuyla tekrar ekrana alabiliyorum diğer firefoxu.Yüklemeden kaynaklanan bir hata olabilir mi?Yardımcı olursanız sevinirim.

sem

Ben aşağıda panel göremedim... Aşağıdaki paneli silmiş olabilir misiniz?
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

yagizzzA.

Alıntı yapılan: sem0900 - 03 Ocak 2011 - 21:27:39
Ben aşağıda panel göremedim... Aşağıdaki paneli silmiş olabilir misiniz?

Panel yoktu.Ubuntu'yu dün nasıl kurduysam herşey aynı şuan da.

jayw

Eğer diğer programlarda da benzer durum söz konusu ise, aşağıdaki panele sağ tıklayıp, panele ekle -> pencere listesi'ni seçip, ekle düğmesine basın. Bu şekilde düzelmesi lazım. Ama sorun sadece Firefox'ta ise farklı bir şeyden kaynaklanıyor olabilir.

Resimden gördüğüm kadarıyla siz aşağıdaki paneli silip, sonra tekrar eklemişsiniz. Yukarıda bahsettiğim yöntemle Çöp gibi diğer eksik öğeleri de ekleyebilirsiniz.

sema

Panele sağ tık yapıp, Panel ekle'den pencere listesi ekleyebilirsin. Onun dışında @sem söylediği gibi alt tarafta panel yoksa alt tarafa panel de ekleyebilirsin.

Ek: İki yanıt gelmiş.
susema

Sherlock Holmes

alt tuşunu basılı tutarak tab tuşuna tıklayarak,
küçültülmüş pencereleri masaüstündeki eski konumuna yerleştirebilirsiniz.

yagizzzA.

sem

Sorunu çözdüğünüze sevindim... Sorununuzun çözüldüğü başlıklarda, ilk iletinizde "Değiştir"  bağlantısını tıklayarak, başlığa "[Çözüldü]" ibaresi eklerseniz yetkili/yönetici arkadaşların fark etmesi daha kolay olacaktır ve doğrudan konuyu kilitleyebilirler...

İyi günler diliyorum..
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?