Ubuntu Duvar Kağıdı

Başlatan ozan2680, 18 Aralık 2010 - 14:31:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozan2680

Photoshop ile yapmış olduğum çalışmaları sizinle paylaşmak istedim...Güle Güle Kullanın...

Bu da Ubuntu Türkiye için yaptığım bir çalışma...

Speed

Uzay

Linux user #522783

(\_/)
(O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

agritux

İlerleyen zamanlarda gimp kullanmanız dileği ile :)
elinize sağlık.

mehmetux

Soru sormadam önce empati kurmak lazım.

rick

sabian

Keşke Özgür Yazılımlar kullanılsaymış da biraz göğsümüz kabaraymış :))

Güzel olmuş, elinize sağlık.
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

mami96

Harika olmus

Diger yazilan Ozgur Yazilima Cevap ise:

Aslinda tamamen bir GIMP kullanim klavuzu olsa 0dan baslayarak temel egitimi veren bir egitim setide denilebilir. O zaman bir cok ozgur calisma cikabilir. Fakat insanlar PS'yi zor kavrarken Gimp'i kavramasida pek hayli zor olabilir.

rick

Alıntı yapılan: mami96 - 18 Aralık 2010 - 21:22:57
Harika olmus

Diger yazilan Ozgur Yazilima Cevap ise:

Aslinda tamamen bir GIMP kullanim klavuzu olsa 0dan baslayarak temel egitimi veren bir egitim setide denilebilir. O zaman bir cok ozgur calisma cikabilir. Fakat insanlar PS'yi zor kavrarken Gimp'i kavramasida pek hayli zor olabilir.
Aslında GIMP çok daha basit ama insanlar (tıpkı Windows ile olduğu gibi) PhotoShop ile başladıkları için, bırakmak istemiyorlar.

badhero

Hepsi birbirinden güzel. İlk duvarkağıdında "g" ve "n" harflerinin yerleri kaymış, "human beigns" olmuş. :)

Devamını dileriz.

ozan2680

Alıntı yapılan: badhero - 19 Aralık 2010 - 03:16:14
Hepsi birbirinden güzel. İlk duvarkağıdında "g" ve "n" harflerinin yerleri kaymış, "human beigns" olmuş. :)

Devamını dileriz.

uyarı için teşekkürler , hatayı düzelttim...
Speed

Sherlock Holmes

ilk resmi kullanıyorum an itibaren,
teşekkürler....  :)

heartsmagic

Üçüncü resim de benim masaüstümü süslüyor şu an, ellerine sağlık.
Gimp konusundaki temennilere can-ı gönülden katılıyorum :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sem

Çok hoş ve sade bir arka plan bulmuştum kendime... Bu aşağıdaki
http://www.deviantart.com/download/105856651/Debian_Steel__Dark_Mesh_by_monkeymagico.jpg

Fakat sonuncu paylaşım karşısında maalesef şimdilik şansı yok =) ellerinize sağlık, çok geçerli  çalışmalar olmuş...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

matisse

OZAN2680, 27. SAYI SUDO DERGİMİZDE ÇALIŞMANIZI KULLANMAK İSTERİM.TABİ SİZ UYGUN GÖRÜRSENİZ.!
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...

Gunef

Emeğine sağlık çok güzel olmuş
Özgür bir platformda kısıtlama cezası almak ne kadar ironik...

if

Tebrik ederim çalışmanızdan ötürü @ozan2680. Müsadenizle ilk resimi kullanıyorum.

ozan2680

Alıntı yapılan: matisse - 19 Aralık 2010 - 23:26:08
OZAN2680, 27. SAYI SUDO DERGİMİZDE ÇALIŞMANIZI KULLANMAK İSTERİM.TABİ SİZ UYGUN GÖRÜRSENİZ.!

elbette kullanabilirsiniz...
Speed

agritux

En üsttekine benzer bir debian tasarımı rica etsek :) çok güzel olmuşşşş :)) ilk baktığımda yoktu o

zeitgeist

Ben de 2. çalışmayı beğendim aldım.)
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

neneki

dostum çok güzel çalışmalar ellerine sağlık. gimp'i kullanma konusunda bence başlamadıysan başlamalısın. Ki phptoshopta yaptıklarını daha rahat ve daha kolay elde edebilirsin. ki sende ışık var koç :D

travego0403

Güzel çalışmalar, inşallah devamı gelir.
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

enes

Ellerine sağlık, çok güzel olmuşlar. İlk resmi de ben aldım =)
Özgür kalabildiğimiz sürece...

heartsmagic

Alıntı yapılan: heartsmagic - 19 Aralık 2010 - 22:52:21
Üçüncü resim de benim masaüstümü süslüyor şu an, ellerine sağlık.
Gimp konusundaki temennilere can-ı gönülden katılıyorum :)

Yeni çalışmalar eklenince haliyle sıralama değişmiş, dördüncü resim olmuş şu an benim kullandığım.

Alıntı yapılan: neneki - 22 Aralık 2010 - 12:17:13
... ki sende ışık var koç :D

Her ne kadar gülücükle bitse de, karşımızdaki kişi bizden çok çok büyük olabilir. Mesela bu çalışmanın sahibi elli küsür yaşlarında birisi olmuş olsa, gülücükle beraber bile bu ifadeyi gördüğünde alınabilir, hatta kızabilir :)

neneki

Eğer yanlış anlaşılmaya mahal verdiysem şimdiden özür dilerim... ama hayatta bir büyükle büyük gibi bir küçükle küçük gibi konuşulmalı. ki bu yüzyüze olur. sanal dünyada yaş , din , dil , ırk diye birşey yoktur kanımca .. tekrardan özür :)

heartsmagic

Söylediğim gibi sadece bahsettiklerim "olabilir" şeyler. Arkadaşımız tutup "ben alınmadım, hatta alınmam" da diyebilir fakat bilemeyiz bunu. Bu konuları sanal dünyada da önemseyenler olabilir :)