Uygulama Geliştirme Tayfasına [UGT] Katılım

Başlatan sem, 12 Aralık 2010 - 21:41:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

asortman

Selamlar
Ben de bu tayfaya katılmak istiyorum. Hatta burada ufak çaplı bir kod paylaşım bölümü oluştursak iyi olmaz mı?
Stackoverflow tarzından çok github gibi birşeyler yapsak. GNU ruhunu yakalasak biraz Türk programcılar olarak.
Bu tarz veya sizin projelerinizde görev almak fazlasıyla isterim!!!

heartsmagic

Ara ara geliyor bu istekler, sürekli ekip pasif diyoruz. Demek ki değişim zamanı gelmiş :) Şu konuyu bir tartışalım aramızda, sonra buradan durumu aktarır, gerekli duyuruyu da yaparız. Katkı yapmak isteyenleri geri döndürmemek lazım.

Not: Bir süre sonra bu başlığa yen ileti geçmezsek siz geçin lütfen :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

__CODER_4EVER_

Alıntı yapılan: heartsmagic - 12 Haziran 2016 - 12:01:45
Ara ara geliyor bu istekler, sürekli ekip pasif diyoruz. Demek ki değişim zamanı gelmiş :) Şu konuyu bir tartışalım aramızda, sonra buradan durumu aktarır, gerekli duyuruyu da yaparız. Katkı yapmak isteyenleri geri döndürmemek lazım.

Not: Bir süre sonra bu başlığa yen ileti geçmezsek siz geçin lütfen :)

?

Source

Konuyu yakından takip ediyorum daha önceden de böyle bir ekipte yer almak istediğimi belirtmiştim elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

neynefes

Haoskman

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Uygulama geliştirme tecrübem yok ama yorumum burada dursun. Yeterli bilgi ve donanıma sahip olduğum zaman bende katkıda bulunmak isterim.

heartsmagic

Arkadaşlar konu gündemimizde, ufak bir teknik sorun için uğraş veriyoruz. Hani hatırlatın dediysem bu kadar kısa süre için demedim tabi :) İşleri yoluna koyunca belki konuyu sıfırlar yeni alım için duyuru yaparız, belki buradan devam ederiz. Ne yaparsak yapalım haberiniz olur ama.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

breno

Selamlar,
Çok az bilgili çokça da istekliyim =) Yazayım dursun burda, belki beni de çağırırsınız

oguzbey

Alıntı yapılan: heartsmagic - 17 Haziran 2016 - 07:38:48
Arkadaşlar konu gündemimizde, ufak bir teknik sorun için uğraş veriyoruz. Hani hatırlatın dediysem bu kadar kısa süre için demedim tabi :) İşleri yoluna koyunca belki konuyu sıfırlar yeni alım için duyuru yaparız, belki buradan devam ederiz. Ne yaparsak yapalım haberiniz olur ama.

Olursa katılmak isterim  ;D

QuackWave

Eğer gerçekleşirse ben de olmak isterim :)

mesute

Kardeşlerim Elektronik Mühendisiyim. C dili üzerine çalışmalar yaptım. Bende yazılım grubunda olmak istiyorum..  :)

edge35

Hala devam ediyor mu? Eğer ediyorsa C ile katılmak isterim.
İTÜ'de bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bu yıl C dersini verdim. Üst düzey bilgim yok fakat C'de ilerlemek istiyorum. Çift taraflı fayda yani

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

if

@edge35, tayfadaki arkadaşlar cevap verecektir:)

edge35

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

spero

Eğer aktif olursa ben de katılmak isterim. Daha çok C#'la uğraşmıştım Windows tarafında. Artık C/C++, Python gibi dillere ilgi duyuyorum. Bilgim ileri seviyede değil ancak merakım inanılmaz derecede.  ;D Özgür yazılım adına elimden geldiğince destek olmaya çalışırım. :)

Kyzaghan

Bende katılmak isterim. Aşağıda bildiğim dilleri, bilgi sıralamasıyla ilettim.
T-SQL (MSSQL, MYSQL, SQLITE, ORACLE)
C#
PHP
PYTHON
HTML + CSS + JAVASCRIPT
JAVA
VISUAL BASIC
VB SCRIPT
C++
C

.py

Hayatımın yarısından fazlası (C/C++ PYHTON) Bu dillerde kendimi geliştirmekle geçti. Gereğinden fazla deneyimliyim :)
Özgür yazılım herzaman tercihim olmuştur çünkü paylaşmayı seviyorum katılım varsa bende varım :) Sevgiler..