Uygulama Geliştirme Tayfasına [UGT] Katılım

Başlatan sem, 12 Aralık 2010 - 21:41:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

travego0403

"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

utdmr

Alıntı yapılan: travego0403 - 10 Ağustos 2011 - 14:33:21
Tayfa hala aktif mi?
Hani ara verdik gibi bir durum yok da, sem0900 haricinde de bir projeyle uğraşan yok sanırım.
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

travego0403

C++, OpenGL, SDL gibi alanlarda aktif görev alabilirim. Pek uzman sayılmam ama :) elimden geldiğince yardımcı olurum.

heartsmagic

En çok @sem0900 sevinecek sanırım bu duruma :)
Beklemeye gerek duymuyorum :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

travego0403

KAKASHI

Python alanında yardımcı olabilirim. Kendim için birkaç basit program yazıyordum ve artık Linux ' e geçtim ve Linux ' e ben de katkıda bulunmak istiyorum böylece projelerimi büyütebilir kendimi geliştirebilir ve sizlere de yardımcı olabilirim diye düşünüyorum. :)

sem

Merhabalar, şimdiden teşekkürler, en kısa zamanda dönmüş olacağım size.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

KAKASHI

Alıntı yapılan: sem0900 - 22 Kasım 2011 - 09:26:06
Merhabalar, şimdiden teşekkürler, en kısa zamanda dönmüş olacağım size.

Sabırsızlıkla bekliyoruz :)

boreas

Lazarus ya da Delphide yardımcı olabilirim .

Kendi günlüğüm  www.boreas.gen.tr
Lazarus - Freepascal - Delphi Günlüğü
www.boreas.gen.tr
www.facebook.com/groups/lazarus.turkiye

ahmetoguz

Merhaba arkadaşlar. C / C++ dillerini kendime yetecek kadar biliyorum. C++ da nesneye yönelik programlama bilgim var. Windows ortamında C# Asp.net sql ile aram iyi. Linux daha önce hiç kullanmadım. Yeni kurdum, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

microanaliz

Böyle çalışmalarda yer almak isterim ama ben sizlerden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum siz sadece ayak bağı olurum .Ama kendimi bir şeyler verecek hissettiğim vakit aranızda olmak isterim tabiki çalışmalarım devam ediyor özel nedenlerden vakit bulamıyorum ama zamanla olacak derim...
MicroAnaliz

berat01

Tayfaya katılmak hala mümkün mü?

Bilişim teknolojileri son sınıf öğrencisiyim. Okuduğum bölüm gereği bir çok programlama dilinden az çok anlıyorum. Özellikle java dilinde tecrübe sahibiyim ve yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. C ve C++ dilleri hakkında bilgim ise dersten ve kitaplardan öğrendiğim kadar. Yani çok fazla uygulama imkanım olmadı.

Uygunsa yardımcı olabilirim.

if

@berat01, hâlâ mümkün. En kısa sürede geri dönüş olacaktır.

berat01

Alıntı yapılan: if - 11 Mart 2012 - 01:11:08
Dört gözle bekliyorum :) Teşekkürler.

MURATSPLAT

Yeni Xine-lib 1.2.1 sürümü(vpdau desteği mükemmel)  ile çalışabilen bir DVB oynatıcı program yazın  Allâh rızası için. Linux da ne hikmetse  kararlı, hızlı ve kullanımı kolay bir DVB oynatıcı yok.  Kaffeine, vdr, enigma2pc ve diğerleri hep bir yerleri eksik.
Donanım:
GA-MA790XT-UD4P Anakart
AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor
2048*2 DDR3(1333MHZ) + 2048*2 DDR3(1600MHZ) = 8 GB  Asus Nvidia GeForce GT-430 1GB DDR3 128bit Samsung HD502HJ 500 GB + Samsung HD322HJ 320 GB + Western Box USB 640 GB =1.4 TB ATI Technologies Inc SBx00 Azalia (Intel HDA) SkyStar HD 2 Digital Uydu Kartı Logitech MK250

sem

Alıntı yapılan: berat01 - 11 Mart 2012 - 13:14:14

Selamlar... İlginiz için teşekkürler.

C'ci arkadaşları görmek sevindirici. Çok kısa süre içerisinde size özelden dönmüş olacağım. Görüşmek üzere.
Burası dünya?

berat01

Alıntı yapılan: sem0900 - 15 Mart 2012 - 21:27:15
Alıntı yapılan: berat01 - 11 Mart 2012 - 13:14:14

Selamlar... İlginiz için teşekkürler.

C'ci arkadaşları görmek sevindirici. Çok kısa süre içerisinde size özelden dönmüş olacağım. Görüşmek üzere.
Teşekkürler. Görüşmek üzere.

C bilgim ve tecrübem var, katılmak isterim.

bl4cksta

Aranıza katılmaktan şeref duyarım 2-2.5 senedir java ile haşır neşirim.c++ bilgim var (yüzeysel).4-5 senedir de php ile haşır neşir durumdayım.Bunların dışında bir dönem phyton la uğraşmışlığım var.

microanaliz

Benim böyle bir yerde katılmam doğru değil.Hiç bir konuda uzmanlığı bırakın amatör bile değilim .Ama tkinter python c dili assembly konularında üzerime iş düşerse yapmaya çalışırım.Yazdığım ufak tefek programlar var.Tasarımada merakım var verilecek işe göre bir şeyler yapabilirim fikir sunarım herkese saygılar...
MicroAnaliz

alquirel

berat01

Alıntı yapılan: alquirel - 14 Mayıs 2012 - 14:31:41
O dilin ismi "assembyl" değil "assembly".

Hızlı yazınca olabilir böyle şeyler.

alquirel

Alıntı yapılan: berat01 - 14 Mayıs 2012 - 14:44:32

Her yere öyle yazıyor olmasaydı da sadece bir iletide bu hatâyı yapmış olsaydı, bu şekilde bir ileti geçmezdim.
(Sol taraftaki kişisel iletisine bakabilirsiniz.)

berat01

Alıntı yapılan: alquirel - 14 Mayıs 2012 - 14:47:37
Alıntı yapılan: berat01 - 14 Mayıs 2012 - 14:44:32

Her yere öyle yazıyor olmasaydı da sadece bir iletide bu hatâyı yapmış olsaydı, bu şekilde bir ileti geçmezdim.
(Sol taraftaki kişisel iletisine bakabilirsiniz.)

Hmmm, Şimdi anlaşıldı :)