Gönderen Konu: Uygulama Geliştirme Tayfasına [UGT] Katılım  (Okunma sayısı 14682 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« Yanıtla #1 : »
Arkadaşlar daha önceki başlıktan bildiğiniz gibi yeni projeler geliştirmek üzere bir Uygulama Geliştirme Ekibimiz var, daha çok yeni olduğu için oluşturmaya çalışıyoruz da diyebiliriz. Ekiplere katılmak isteyen arkadaşların bu başlık altında kendilerini tanıtıp , katılım isteklerini dile getirmelerini istiyoruz.  Üstad olmaya gerek yok , biraz bilgili ve çokça istekli arkadaşlar da çekinmeden başvurabilir tabi ki..

LÜTFEN;

Zaman ayırabilecek ve projelerde devamlılığı sağlayabilecek (kod yazma, fikir verme) arkadaşlar ilgilensin. /*Tabii ki arada hepimizin zaman sıkıntısı yaşadığı oluyor, istisnai durumları kastetmiyoruz arkadaşlar*/

Önemli Hatırlatma:
Alıntı yapılan: heartsmagic //Önceki başlıktan alıntıdır
Dil meselesi biraz meşakkatli bir iş ve öğrenecek kişiye bakıyor her şey. Eğer düzey olarak sıfıra yakın birileri varsa ve bu ekip yoluyla bir şeyler öğrenmeyi bekliyorlarsa lütfen bunu beklemesinler, zira cidden çok zor buna vakit ayırmak.

Zaten bu şekilde öğrenmek isteyen arkadaşlar sorularını forumda dile getirdiklerinde, bildiğimiz kadarı ile yardımcı olmaya çalışıyoruz...

Herkese kolay gelsin...
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2012 - 23:16:59 Gönderen: if »
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
 Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
 Benden ölüm dile, batıyor gün yine
 Burası dünya?

« Yanıtla #75 : »
Selamlar
Ben de bu tayfaya katılmak istiyorum. Hatta burada ufak çaplı bir kod paylaşım bölümü oluştursak iyi olmaz mı?
Stackoverflow tarzından çok github gibi *bir şeyler yapsak. GNU ruhunu yakalasak biraz Türk programcılar olarak.
Bu tarz veya sizin projelerinizde görev almak fazlasıyla isterim!!!

« Yanıtla #76 : »
Ara ara geliyor bu istekler, sürekli ekip pasif diyoruz. Demek ki değişim zamanı gelmiş :) Şu konuyu bir tartışalım aramızda, sonra buradan durumu aktarır, gerekli duyuruyu da yaparız. Katkı yapmak isteyenleri geri döndürmemek lazım.

Not: Bir süre sonra bu başlığa yen ileti geçmezsek siz geçin lütfen :)
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2016 - 12:06:03 Gönderen: heartsmagic »
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

« Yanıtla #77 : »
Ara ara geliyor bu istekler, sürekli ekip pasif diyoruz. Demek ki değişim zamanı gelmiş :) Şu konuyu bir tartışalım aramızda, sonra buradan durumu aktarır, gerekli duyuruyu da yaparız. Katkı yapmak isteyenleri geri döndürmemek lazım.

Not: Bir süre sonra bu başlığa yen ileti geçmezsek siz geçin lütfen :)

?

« Yanıtla #78 : »
Konuyu yakından takip ediyorum daha önceden de böyle bir ekipte yer almak istediğimi belirtmiştim elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
Hayatın ne kadarını göze alırsan o kadarını yasarsın...

« Yanıtla #79 : »

« Yanıtla #80 : »
Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Uygulama geliştirme tecrübem yok ama yorumum burada dursun. Yeterli bilgi ve donanıma sahip olduğum zaman bende katkıda bulunmak isterim.

« Yanıtla #81 : »
Arkadaşlar konu gündemimizde, ufak bir teknik sorun için uğraş veriyoruz. Hani hatırlatın dediysem bu kadar kısa süre için demedim tabi :) İşleri yoluna koyunca belki konuyu sıfırlar yeni alım için duyuru yaparız, belki buradan devam ederiz. Ne yaparsak yapalım haberiniz olur ama.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

« Yanıtla #82 : »
Selamlar,
Çok az bilgili çokça da istekliyim =) Yazayım dursun burda, belki beni de çağırırsınız

« Yanıtla #83 : »
Arkadaşlar konu gündemimizde, ufak bir teknik sorun için uğraş veriyoruz. Hani hatırlatın dediysem bu kadar kısa süre için demedim tabi :) İşleri yoluna koyunca belki konuyu sıfırlar yeni alım için duyuru yaparız, belki buradan devam ederiz. Ne yaparsak yapalım haberiniz olur ama.

Olursa katılmak isterim  ;D

« Yanıtla #84 : »
Eğer gerçekleşirse ben de olmak isterim :)

« Yanıtla #85 : »
Kardeşlerim Elektronik Mühendisiyim. C dili üzerine çalışmalar yaptım. Bende yazılım grubunda olmak istiyorum..  :)

« Yanıtla #86 : »
Hala devam ediyor mu? Eğer ediyorsa C ile katılmak isterim.
İTÜ'de bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bu yıl C dersini verdim. Üst düzey bilgim yok fakat C'de ilerlemek istiyorum. Çift taraflı fayda yani 😄

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 22 Haziran 2017 - 19:41:12
@egcodes de itüde okuduğuna göre aynı dersi aldık demektir. Dersün üzerine aşırı bir şey katmadım, değişik denemelerden ibaret.

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık tutandan Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

« Yanıtla #87 : »
@edge35, tayfadaki arkadaşlar cevap verecektir:)

« Yanıtla #88 : »
Bekliyorum  :)

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık tutandan Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

« Yanıtla #89 : »
Eğer aktif olursa ben de katılmak isterim. Daha çok C#'la uğraşmıştım Windows tarafında. Artık C/C++, Python gibi dillere ilgi duyuyorum. Bilgim ileri seviyede değil ancak merakım inanılmaz derecede.  ;D Özgür yazılım adına elimden geldiğince destek olmaya çalışırım. :)
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017 - 15:10:33 Gönderen: spero »