Uygulama Geliştirme Tayfasına [UGT] Katılım

Başlatan sem, 12 Aralık 2010 - 21:41:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

microanaliz

Yardımınız için teşekkürler.Yazıyı düzeltim...
MicroAnaliz

kaansef

Arkadaşlar eğer çok geç kalmadıysam ve ekibe alım açıksa bende ekibe katılmak isterim.

C,Python,GTK (Python için.),PHP,C# dillerini biliyorum. C++,Ruby,ASP,ASP.NET öğrenmekteyim. (Bu dilleride biraz biliyorum.)
# 28065

nulasoft

Konu hâla güncelse katılmak isterim. Azıcık olsada bilgim var. Hem burda bilgilerimizide pekiştirebilriz. Gayet başarılı bir uygulama olacağını umuyorum. Bu projeyi can-î gönülden destekliyorum.
Boş sayfaya... İmza atmam ben..!

ersinkandemir

PHP, jQuery konularında bilgim var. Web-tasarımdan pek anlamam fakat, Twitter Bootstrap kullanıyorum genelde. :)

PHP grubuna katılmak isterim. :)

Bilgi seviyesi olarak, kesin bir sözcük kullanamam kendim hakkında. Fakat, MySQL, jQuery-AJAX ile uygulama geliştirebiliyorum. OOP'ye göz aşinalığım var. Class gerektirecek kadar büyük proje yapmadım. Ama hazır sınıflardan kullandım tabii ki. :)
Where there's a shell, there's a way.

alquirel

@nulasoft, "azıcık olsada bilgim var" demişsiniz ancak ne hakkında bilgi sahibi olduğunuzu belirtmemişsiniz.
Katılmak istediğiniz ekibin Uygulama Geliştirme olduğunun farkındasınızdır umarım.

nulasoft

Evet, biliyorum. Uygulama tayfasına hizmet vereceğim dallar bunlardır;

Türkçe'leştirme Çalışmaları
Uygulama Derleme
Test Üyesi

olabilirim.

Basic, Pyton, dillerinde başarılıyım. C, C#, dillerinde öğrenme aşamasındayım. Allahın izniyle onlarıda öğreneceğim.

Elbette karar sizindir.
Boş sayfaya... İmza atmam ben..!

freeman

Ben de girmek isterim.
Hemen hemen tüm programlama dillerine bilgi sahibiyimdir. BASIC, Pascal, VB, VB.NET, C, C++, C++, Python, JAVA, ..

Ama tabi ki hepsyle ilgilenmiyorum.İlgilendiklerim başta C\C++ olmak üzere, JAVA, Win32 ortamında .NET Framework.
Zaman olursa Python 'a da girmeyi düşünüyorum.

Öyle profesyonel bir uygulama geliştirme tecrübem yok, daha çok kendi kendime yazarım.
Bir de halen daha çok alt seviye işlemlerle uğraşıyorum bilgisayarda. Daha çok mantığını anlamaya yönelik. Değiişk algoritmaları hayata geçirmeye çalışıyorum.
Halen daha komut satırında çalıştığımı söyleyebilirim. Ama şu önümüzdeki en fazla 1 yıl içinde -artık temel oturduğu için- çok güzel çalışmalar çıkaracağım kesindir. Önümdeki tek engel İngilizce...
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

sem

Merhabalar arkadaşlar,

SUDO'nun son sayısında röportajda son dönmelerde zaman sıkıtnısı nedeni ile durulduğumuz belirtmiştik, belki okuma fırsatınız olmuştur. Bu nedenle bir toparlanma sürecinden geçmemiz gerekecek. Bu süreç IRC üzerindenki toplantılar sonucunda uyulabilecek yeni kararların alınması ve uygulamasından oluşacak bir süreç. Bu süreci geçirebildikten sonra tüm arkadaşlara geri dönüş yapılacaktır.

Teşekkürler.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

freeman

@sem0900;
Hocam, gerçektende Türkiye 'den böyle bir ekibin çıkması lazım. Yani uygulama geliştirien, bunu açık kaynak dünyasına sunan.Hem Türk kullanıcılar için hem de tüm dünya için.
Umarım bu tip bir oluşumun fişini çekmezsiniz.
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

sem

@KaganIsmail,

Fiş çekme gibi bir düşüncemiz yok şu anda. Tek sıkıntımız zaman, tek temenimminiz bir başlangıç yapabilmek. Daha sonra kendiliğinden gelecektir gerisi sanıyorum.

Tekrar görüşmek üzere.

İyi çalışmalar.

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

krwlng

Benim en büyük hayalim Ubuntu Türkiye olarak, Elementary tarzı içerisinde kendi uygulamalarımız ve özelleştirmelerimizin olduğu bir dağıtıma sahip olmak. Bunun için de en önemli yer UGT sanırım.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

microanaliz

Bu ekibe katılmak isteyenler yazdıkları bir programı bu ekibe sunsun ekip programa baksın iyi programcı ise kabul etsin.İrdelesinler buna göre geniş bir ekip kurulmuş olur herkez bir kısmını yazar baştaki ekipte birleştirir bunu.Sadece bir fikir bir yerden başlamak lazım her halde...
MicroAnaliz

iskn90

Okuduğum gibi bir developer team `geliştirici ekip` varsa ve işe yarar bir proje yapılacaksa bende katılmak isterim hazır yazın zaman da varken, Bilkent son sınıf bilg. mühen. okumaktayım. C/c++, java, assembly(8051) iyi derecede bilmekteyim. Ayrıca xna ve android 2D oyun programlamada da iyiyimdir, selamlar
Tell me and I'll forget,
Show me and I may remember,
Involve me (I do) and I'll understand (I learn)

sem

Merhabalar, ilginiz için teşekkür ederiz. Bir kaç yukarıdaki iletim hala geçerlidir, toparlanmaya devam ediyoruz.

Ve iletinizden anladığım kadarı ile zaten bir iki ay sonra yani okullar açıldıktan sonra vakit ayırmakta sıkıntı çekeceksiniz. Sizin vakit sıkıntız bittiği sıralar biz de toparlanmış oluruz  =)...

Umarım beraber çalışırız ileride. Teşekkürler.
Burası dünya?

smileabit_lol

Merhaba arkadaşlar,

Toparlanma sürecine geçildiğinde takımınız içerisinde yer almak isterim.  ODTÜ Elektrik-elektronik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. PHP, Ajax, Javascript, Jquery, HTML5, css3, ve Mysql kullanılacak her şeyin içerisinde yer alabilirim. Nesne yönelimli programlamaya hakimim. Zamanım oldukça kod yazar, kısıtlı zamanlarda yazılan kodları okuyup, güvenlik üzerine çalışabilir, iyileştirmeler yapabilirim.

En yakın zamanda görüşmek üzere... 

Reverser

Merhabalar, yıllardır linux kullanıyorum ve C ile sürekli uğraşıyorum açık kaynak kod prensibine dayalı bu projeler için yardımcı olmak isterim

XFCE ROCKS !