Nero mp3 CD

Başlatan karaghost, 10 Kasım 2010 - 12:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karaghost

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var. CD yazmak içn nero linux 4 ü kullanıyorum. Ancak  Mp3 CD si yazdırmak gibi bir seçeneğim yok. Yalnız track CD değil mp3. Brasero yu da denedim ancak ytine de sonuç aynı. Çok acil yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

cafenetland

veri olarak yazidiryorsunuz.  kolay gelsin.

krwlng

Veri diski olarak yazdırın, eğer oto teybinde kullanacaksanız yazma hızını 16x üzerine çıkarmamaya dikkat edin.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

karaghost

Peki veri diski olarak yazdığımda otomobildeki CD çalar CD'y i görücek mi?

cafenetland

görecek. mp3 cd sinin asli zaten veri cd sidir. siz yazin veri olarak. ben size calisacagina dair garanti veriyorum. benim arabamdaki butun cd ler veri cd si olarak yazilmistir ve sorunsuz calisiyorlar.

eribol

Alıntı yapılan: cafenetland - 10 Kasım 2010 - 14:29:26
görecek. mp3 cd sinin asli zaten veri cd sidir. siz yazin veri olarak. ben size calisacagina dair garanti veriyorum. benim arabamdaki butun cd ler veri cd si olarak yazilmistir ve sorunsuz calisiyorlar.
Maalesef bazı araçların müzik çalarları sadece track cd istiyor.

GNUbuntu

Linux Neroda mp3 veya wma cdsi yap seçeneği yok galiba.
Önce Saygı...

cafenetland

Alıntı yapılan: m.eribol - 10 Kasım 2010 - 15:03:04
Alıntı yapılan: cafenetland - 10 Kasım 2010 - 14:29:26
Maalesef bazı araçların müzik çalarları sadece track cd istiyor.
ben teybin Mp3 özelligi oldugunu varsayarak zaten calar dedim. programin ne oldugu hic farketmez. Veri CD si olarak yazilan mp3 dosyalarini her turlu Mp3 calar Dvd player okur.

heartsmagic

Alıntı yapılan: karaghost - 10 Kasım 2010 - 14:12:23
Peki veri diski olarak yazdığımda otomobildeki CD çalar CD'y i görücek mi?

CD çalar mı yoksa mp3 oynatma kabiliyeti olan bir şey mi?
Eğer mp3 oynatabiliyorsa @cafenetland'in dediği gibi için rahat olsun. Eğer normal bir CD oynatıcı ise @m.eribol'un dediği gibi track olarak yazmalısın.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.