[çözüldü]bölüm oluşturma ve resim tablosu

Başlatan kaspara, 06 Kasım 2010 - 18:30:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaspara

arkadaşlar bu hafta wordte bir şairin hayatını anlatmamız lazım, bazı kurallara uyarak ama ben oppenofficete yapmak istiyorum bunu.

bir kaç sorunum var;

sayfayı nasıl bölümlere ayırıyoruz? word'te ekle sekmesinde kesme bölümü. ilk sayfaya sayfa numarası koymadan ve her bölümde sayfa numarısının birden başlaması lazım. bunlar wordte çok kolay fakat open'da sayfa numarası koymayı bulamadım.

alt bilgi eklediğimde bütün sayfaya ekliyor, sadece bir sayfa nasıl eklerim?

içindekiler sayfasını oluşturuyorum. resimler ve tablolar dizinini farklı sayfalara eklemem gerek ama sürekli içindekiler dizininin altına ekliyor. gerçi görünümü öyle daha hoş oluyor ama malesef hoca farklı sayfada istiyor. okulda açık kaynak yazılımdan anlayan yok. mahçup etmek istemiyorum olmuyor diye openoffice.

yardım..teşekkür ederim.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Kasım 2010 - 19:37:52

tabloları halletim kopyala yapıştır mantığı ile ama hala otomatik sayfa numarası koyamıyorum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Kasım 2010 - 20:10:50

buldum
http://wiki.openoffice.org.tr/index.php/Farklı_Numaralandırma_Biçemleri_İle_Çalışmak

yardımları için kendime teşekkür ediyorum :)

zeitgeist

Alıntı yapılan: kaspara - 06 Kasım 2010 - 18:30:37
...
yardımları için kendime teşekkür ediyorum :)

:)

Ben de güzel Wiki belgesi için Mehmet PEKGENÇ'e teşekkür ediyorum.
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles