[Çözüldü]Amarok sistem çekmecesindeki ikon problemi

Başlatan Chantre, 26 Ekim 2010 - 17:17:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chantre

Merhabalar,

Amarok'un sitemm çekmecesindeki parçayı ileri alma, durdurma gibi ikonları görünmüyor. Önemli bir sorun olmasa da insanın gözüne çarpıyor :) Acaba nasıl düzeltebilirim? Amarok ikonlarının olduğu klasöre şöyle bir göz attım ama pek bir şey bulamadım. "Reinstall" yaptım ama bir şey değişmedi.

Aşağıda görüntüsünü ekliyorum.

Teşekkürler,

When you play the game of thrones, you win or you die!

krwlng

O problem bende de vardı zaten bir daha da amarok kurmamıştım. Konu ile ilgili hata kaydına https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/amarok/+bug/562856 adresinden ulaşabilirsiniz. Ben o zaman çözüm bulmuştum sanırım, ama şuan hatırlayamadım, ev dizinindeki ayarlardan simgelerin isimlerini değiştirmiştim diye hatırlıyorum, ama tam çıkaramadım.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

mcan

Aynı sorun bende de vardı. Birkaç sorun daha yaşadıkdan sonra bende kaldırdım. :) Şuan Exaile Music Player kullanıyorum, tavsiye ederim. :)
aquila non captat muscas!

sema

Ve şurada bir çözüm yolu sunulmuş.  Amarok ikonlarının olması gereken yerde ikonların olmamasından kaynaklanıyormuş anladığım kadarıyla.. Verdiğim yoldaki ikonları indirip /usr/share/kde4/apps/amarok/icons/hicolor/22x22/actions, bu dizine koyarsanız halloluyor-muş. Yönetici haklarınız olmalı-ymış..
susema

Khan

Bence GNOME üzerinde GTK+ arayüzünü kullanan Exaile'yi deneyin. Hem sistemle daha uyumlu oluyor, hem de 'equalizer' için 'xine' altyapısını istemiyor.

Chantre

Benim Amarok'a gönül bağım vardı. Linux'la ilk Pardus kullanarak başlamıştım ve Amarok çok hoşuma gitmişti. Ama Exaile'yi az önce kurdum gayet güzel görünüyor. Amarok internet radyosu dinlerken çöküyordu bazen, Exaile şimdiye kadar iyi. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Ekim 2010 - 09:33:48

Alıntı yapılan: sema - 26 Ekim 2010 - 18:54:16
Ve şurada bir çözüm yolu sunulmuş.  Amarok ikonlarının olması gereken yerde ikonların olmamasından kaynaklanıyormuş anladığım kadarıyla.. Verdiğim yoldaki ikonları indirip /usr/share/kde4/apps/amarok/icons/hicolor/22x22/actions, bu dizine koyarsanız halloluyor-muş. Yönetici haklarınız olmalı-ymış..

Bu sorunumu çözdü. Çok teşekkürler
When you play the game of thrones, you win or you die!