[Duyuru] Viki'ye madde eklemek

Başlatan barış, 20 Ekim 2010 - 22:40:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

barış

Aşağıdaki bağlantılardan yararlanarak Viki'ye yeni maddeler ekleyebilir ve mevcut sayfaları düzenleyebilirsiniz.

Yeni bir madde başlatmak

Sayfa nasıl yazılır?

Hızlı rehber

Viki yazarlığı konusunda daha fazla yardım belgesi için bakınız: Yardım

Uzay

Wiki'ye Gimp'te hgazırladığım bir çalışmaya dair anlatım eklemek istiyorum. Ancak nereden başlayacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum...
Linux user #522783

(\_/)
(O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

ubuntuki lilith

Barış'ın verdiği listeden Biçimsel Rehber'i tıklayıp oradan
Alıntı YapYalnızca Wiki'ye yüklenmiş olan resimler kullanılabilir. Bir resim yüklemek için, yükleme sayfasına gidiniz. Yüklediğiniz resmi resim listesinde bulabilirsiniz.
kısmındaki işlemi uygulamalısınız, resim eklemek için tabi. Eğer çalışmanın resmini eklemeyi kastediyorsanız. Ben öyle anladım da:)

Uzay

Yeni bir başlık eklemek istiyorum. Gördüğüm kadarıyla var olan başlıklarda düzenleme yapabiliyoruz ama ben "örnek bir çalışma" başlığı eklemek ve altını resim ve açıklamayla doldurmak istiyorum.
Linux user #522783

(\_/)
(O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

heartsmagic

@Uzay, sıfırdan olmayan bir madde eklemekten bahsediyorsun değil mi? Bunun için başlık ismine karar ve arama yap, sana olmadığını söyleyecektir ve oluşturmak isteyip istemediğini soracaktır. Oluştur der, ardından Wiki belgelerine bakarak hazırlarsın maddeyi. Ancak ismi uygun bir şeyler olarak ayarla lütfen, dilersen Gimp maddesi altına örnekler başlığı ekleyip bu maddeye de bağlantı verebilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Uzay

Teşekkür ederim bilgilendirme için..
Linux user #522783

(\_/)

hatas

Bu konuyu sabit Nasıl Viki yazarı olurum? Nasıl katkıda bulunabilirim? başlığı altında biraz daha detaylı olarak anlattık. Bu maddeyi silebiliriz.