Yeniden Windows kurdum, Ubuntu açılış menüsü silindi

Başlatan teksalih, 17 Ekim 2010 - 14:16:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

teksalih

arkadaşlar merhabalar sistemimde ubuntu kurulu idi yani 480 gb ye xp kalan 20 gb ye ubuntu windows bazı nedenlerden dosyaı format attım açılırken ubuntu sormuyor artık ancak ben ubuntumu güzel konfigüre etmiştim nasıl bir çözüm yolu olabilir? boot ekranında görünmesini tekrar nasıl sağlayabilirm ubuntu olan fartitiona hiç dokunmadım,

yardımlarınızı bekliyorum

krwlng

Forumda "yeniden grub2 kurulumu" diye aratırsanız çözüme ulaşabilirsiniz.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

teksalih

tşk bakıyorum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Ekim 2010 - 02:02:29

hocam sanırım yanlış anlaşıldı ben mevcut ubuntu zaten duruyor boot sorunu var silmedim birşey

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 18 Ekim 2010 - 02:06:04

şöyle bir sorun var win7 ye ulaşıyorum ubuntu ya ulaşamıyorum yani ubuntu sudo kodları bir işime yaramıyor boot dosyasını nasıl düzenleyebilirm?

Yiğit Ateş

Yanlış değil doğru anlaşılmış, söylendiği gibi yeniden grub2 kurulumu başlığına bakınız.

sem

Merhabalar teksalih... Uçbirim kodlarını nereye yazacağınızı tam kestiremediniz anladığım kadarı ile...

Önerilen başlıktaki şu cümle oluyor sorunuz tam cevabı...

Alıntı YapCanlı cd ile makinanıza tekrar grub2 kurulumu yapmak istiyorsanız öncelikle sisteminizin sabit disk üzerindeki yerini öğrenmelisiniz:

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

teksalih

hiç aklıam gelmemişti:D hemen deniyorum, umarım myaparım sırf ubuntu süratlı ve serii çalışşın diye i5 laptop alıcam 4 gb ramli:D