Özlettiniz kendinizi!

Başlatan yakusha, 31 Temmuz 2023 - 02:54:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yakusha

Merhaba, Ubuntu Türkiye forumlarının canlı olarak yeniden aramızda olmasından memnun olduğumu belirtmek isterim.

Güncel olarak Ubuntu kullanan kişi çevremde bir tek ben kalmışım gibi hissediyorum. Yine de forumun ayağa kalkmasından sonra verilebilecek her türlü göreve talip olduğumuzu belirtmek isterim.

Aynı şekilde Abdullah Ülker de teknik konularda gerekirse yardımcı olmak istediğini belirtiyor.

İyi çalışmalar.
Artık bu forumu kullanmıyor.

bora_sarp

bende çok mutlu oldum.
forumu kapalı görünce bi karamsarlık sardı beni ama tekrar açık görünce nasıl sevindim anlatamam.
İnşaalah eski günlerine geri döner :)

hwpplayer1

Merhaba arkadaşlar, bir Ubuntu Türkiye Topluluğu takım üyesi olarak forumun açılmasından memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim. Ancak merak ettim forumun eski temasına ne oldu acaba ?
özgür yazılım , özgür donanım , özgür toplum

nxjoseph

Merhaba. Ben de foruma ne oldugunu merak ediyorum.

0M42

Merhaba en çok joseph ten uzak kaldığım için üzüldüm ayrıca eski konular yok olmuş galiba.

alquirel

Alıntı yapılan: 0M42 - 05 Eylül 2023 - 23:19:15Merhaba en çok joseph ten uzak kaldığım için üzüldüm ayrıca eski konular yok olmuş galiba.

Merhaba,

Hangi eski konular? Forumun görünürlük ayarları ile ilgili bir problem olabilir. Hepsini düzelttim sanıyorum ama atlamış olabilirim.

xhektor

@9NOM3 hala burdamı merak ediyorum. Yıllar önce yotube yüklediği bir ekran görüntüsü benim bloğumda ''Linux Masaüstleri'' kısmında kayıtlı. Çok iyi bir arkadaştı. Videosunu youtube üzerinden izlemek için:

https://youtu.be/582un2enoiQ

0M42

Alıntı yapılan: alquirel - 05 Eylül 2023 - 23:35:34
Alıntı yapılan: 0M42 - 05 Eylül 2023 - 23:19:15Merhaba en çok joseph ten uzak kaldığım için üzüldüm ayrıca eski konular yok olmuş galiba.

Merhaba,

Hangi eski konular? Forumun görünürlük ayarları ile ilgili bir problem olabilir. Hepsini düzelttim sanıyorum ama atlamış olabilirim.

Mesela diğer dağıtımlar sekmesi vardı komple yok olmuş hatta bu sekme altında açtığım bir kaç konu vardı, zira void linux için açtığım konu vardı onlar yok malesef.

alquirel

Diğer dağıtımlar panosu görünür durumda. Bahsettiğiniz konunun bağlantısı da şu şekilde [1]. Giriş yapılmadan da görüntülenebiliyor. Tekrar dener misiniz?

[1] : https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=63615.0

0M42

Ben diğer dağıtımlar bölümünü nedense göremiyorum

alquirel

Şu an sorun olmaması lazım aslında. Son bir ayar denemesi daha yaptım. Yine olmazsa şimdilik aklıma gelen başka da bir sebep yok açıkçası. Daha detaylı bakmak gerekir.

if

Alıntı yapılan: xhektor - 05 Eylül 2023 - 23:57:25@9NOM3 hala burdamı merak ediyorum. Yıllar önce yotube yüklediği bir ekran görüntüsü benim bloğumda ''Linux Masaüstleri'' kısmında kayıtlı. Çok iyi bir arkadaştı. Videosunu youtube üzerinden izlemek için:

@xhektor, o kullanıcı adında bir üyemiz yok. ğnome olmasın?

xhektor

Alıntı yapılan: if - 12 Eylül 2023 - 09:08:13
Alıntı yapılan: xhektor - 05 Eylül 2023 - 23:57:25@9NOM3 hala burdamı merak ediyorum. Yıllar önce yotube yüklediği bir ekran görüntüsü benim bloğumda ''Linux Masaüstleri'' kısmında kayıtlı. Çok iyi bir arkadaştı. Videosunu youtube üzerinden izlemek için:

@xhektor, o kullanıcı adında bir üyemiz yok. ğnome olmasın?

Aslında ben öyle kaydetmişim. Sanırım sonradan başka isim kullanmaya başladı. Hemen bahsettiğiniz isme bakıp o olup olmadığını size söyleyeceğim. Teşekkürler.

xhektor

@if acaba bahsettiğiniz kullanıcının (ğnome) iletilerini nasıl bulurum? Arama kısmında sonuç bulamadım. Ayrıca bana Linux'u sevdiren adamı unutmamak lazım. @heartsmagic artık hiç formlara girmiyor. Kendisine aylar önce özel mesajda attım cevap yazmadı. Tanıdığım en yardımsever ve en sabırlı insandı.

Not son düzenleme: @if sanırım ismini değiştirmiş. Eski mesajlarda ararken buldum.

İsmini: 9NOM3'den @Sherlock Holmes olarak değiştirmiş. Bu arada eski mesajları karıştırırken bir sabırlı insana daha rastlarım @erginemir e de sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Zamanında az kahrımızı çekmediler :)

caylak1

Sayın @alquirel

Forum bu hafta ssl hatası ile devre dışı kaldı

Böyle bir durum tekrar oluştuğunda sizlere nasıl ulaşıp haber verebiliriz?

Dm den eposta adresinizi paylaşmanızı rica ederiz.

Kolaylıklar dilerim.

alquirel

Bu tür hatalar açısından takipteyiz aslında zaten. Ama yine de bize ulaşmak isterseniz ubuntu@ubuntu-tr.net adresini kullanabilirsiniz.