Bilinmeyen Uzantılı Video Dosyasını Açmak

Başlatan mtufan, 08 Ekim 2010 - 14:16:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

mediainfo da bir sonuç döndürmemiş, ne yazık ki görüntünün alındığı yerden bilgi talep etmen gerekiyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

stef_q

mtufan aşağıdaki kodu bir dosyaya yaz ve uzantısını java olarak ver. daha sonra text dosyası olarak aç okunacak dosyanın adresi yerine istediğin videonun adresini gir. kaydet ve programı java ile komut satırından yürüt. çok çok az bir ihtimal ile video dosyasının uzantısı ile ilgili bir bilgiye rastlayabilirsin (fakat araştırmalarıma göre milyonda bir :) ) veya hiç bunları yapma video dosyasını openoffice ile açmayı dene. ilk arakterleri oku.

import java.io.*;
public class deneme {
   public static void main(String args[]) throws Exception {
      BufferedReader oku;
      File dosya = new File("okunacak dosyanın adresi");
      int a = 0;
      oku = new BufferedReader(new FileReader(dosya));
      while (a < 20) {
         System.out.println(oku.readLine());
         a++;
      }// while
      oku.close();
   }// main
}// class

veya hiç olmadı şu programı windowsta veya ubuntuda wine üzerinden dene : http://www.rehberim.net/forum/yazilim-tanitimlari-565/781695-uzantisi-bilinmeyen-dosyalari-acma.html#post1213691
programı hiç indirmeden online deneyebilirsin :http://mark0.net/onlinetrid.aspx artık bu da olmazsa diyecek bir şeyim yok :)

mtufan

İşlerimden dolayı biraz (baya) geç cevap verebildim. Ancak sunmuş olduğunuz tüm değerlendirmeleri uyguladım ancak olmadı. İşin acele olmasından dolayı bilgi işlemde dosyayı çözdürmek zorunda kaldım. Oradan aldığım kısa bilgide verilen görüntünün 6 veya 8 ayrı kamera görüntülerinin olduğu bir dosya olduğunu öğrendim. İşime yarayacak olan dış kamera görüntüsünü kayıt ettirdim ve gereğini yaptım. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler. Anladığım kadarı ile sorun tek dosya içerisine 6-8 ayrı kamera görüntüsünün entegre edilmesinden dolayı çözüme ulaşamadık. Tekrar teşekkürler.
Hatasız kul olmaz...

heartsmagic

Evet, özel bir şekilde hazırlanmış bir dosya gibi.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.