Yazılım Geliştirme Ekibine Proje Öneri/İstekleriniz

Başlatan sem, 28 Eylül 2010 - 01:45:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ct

Alıntı yapılan: ahmet_matematikci - 18 Aralık 2012 - 12:04:46
bu talepler kişisel olabilir mi yoksa sadece forum yada linux ile  bağlantılı mı?
Örneğin iş yerimde verileri girip bunu grafiğe dönüştüren bir web tabanlı module ihtiyacım var.
Şubeler farklı olduğu için veri girişi netten olsun ben onu grafiğe dönüştüreyim istiyorum .

Ekibimiz bu konuda yardımcı olabilir mi?

UGT'de değilim ama naçizane şirket için olunca parayla yaptırmanızı öneririm. Matematikçiyseniz ve ilginiz varsa aşağıdaki modülü kullanarak kendiniz yapabilirsiniz :) Yazılımla alakasız bir işte çalışırken kendime küçük kodlar yazıp hayatımı kolaylaştırıyordum, aynı işi yaptığım arkadaşımın bir haftalık işini bir günde çözüyordum. Biraz programlamadan kimseye zarar gelmez.

https://developers.google.com/chart/

mmaltay

Merhabalar öncelikli olarak ubuntu kullanımının daha basit olması için usb formatlamak için neden sağ tıklayıp biçimlendiğr seçeneğine sahip değiliz böylece daha rahat bir kullanım elde edilebilir. 
İleride güzel günler yaşıyacağımız aşikar. Belkide en güzel günleri yaşıyoruzdur.. Kimin umrunda..

heartsmagic

Yazılımdan ziyade nautilus-actions gibi ek betiklerle bu iş oluyor zaten:
http://askubuntu.com/a/263565/32037

Denemediğim için sağlıklı çalışıp çalışmadığını söyleyemem. Diskler uygulaması ile istenen şey bir iki tıkla rahatlıkla yapıldığı için çok elzem olarak görülüp ek bir uygulama yazılmaz sanırım bunun için :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mmaltay

Halısınız da yeni başlayan yada ilk kulanım yapıcak kişiler bu zahmetten dolayı cayabiliyor  :)
İleride güzel günler yaşıyacağımız aşikar. Belkide en güzel günleri yaşıyoruzdur.. Kimin umrunda..

heartsmagic

Sadece bu zahmetten dolayı cayıyorlarsa baştan döndükleri iyi oluyor demektir :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mmaltay

Ben caymayı düşünmedim değil :D fakat :D diğer bilgisayardan yapmayı tercih ettim ve hala ubuntuda formatlama işlemimi yapamadım cihazımda 5 gündür serviste :(

ahmet_matematikci

Ekip ne durumda. Şimdiye kadar bir gelişme yada ürün  var mı?
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

neynefes

ahmet_matematikci

Özür dilerim bilmiyordum. Dilerseniz iletimi silebilirsiniz.
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

neynefes

aliasikar