Yazılım Geliştirme Ekibine Proje Öneri/İstekleriniz

Başlatan sem, 28 Eylül 2010 - 01:44:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sem

Arkadaşlar;

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,22253.msg267537.html#msg267537

Başlığından bildiğiniz üzere böyle bir ekip kuruldu ve yavaş yavaş çalışmalarına başlayacak... Sizinde istek veya önerileriniz olursa Delphi ekibine önerilerinizi bu başlık altından dile getirebilirsiniz. Yapılabilip, yapılamayacağı ya da gerekli görülüp görülmeyeceğine göre ortak bir karar ile sonuca bağlarız.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

aysel_aksu

yaa aslında ben phyton ya da php grubuna girmek isterim fakat. elle tutulur hiç bir projede çalışmadım. ve temel şeyler dışında çok fazla bilgim yok. ama öğrenmeyi de istiyorum. yarardan çok belki de zararım olur gruba :( bilmiyorum ki nasıl olur. ama finallerden sonra öğrenme işine ağırlık vereilirim. :)

sem

Aysel katılım başlığımız aslında burası -> Katılım İstek Başlığı

Bu başlıkta yazılanlara bir göz gezdir istersen...  Yani aslında o başlıkta dediğimiz gibi üstad olmaya gerek yok tabii, aramıza üstad katılmadı zaten hiç =)... Seviyeni sen daha iyi bilirsin tabii... "İlla katkım olur yahu, başlarda az da olsa..."  dersen neden olmasın...   

Ben de şu ana kadar elle tutulur bir projede çalışmadım hiç... Elle tutulma kıstası biraz öznel tabii bu durumlarda...

"yok ben kendimi biliyorum, yarardan çok zararım olur şimdilik" dersen, biraz daha geliştirdikten sonra "tamamdır, artık bir yerlerden tutarım" dediğin zaman talebini dile getir istersen...

Fikir verme olarak söylüyorum sadece bunları... Yoksa yukarıda dediğim gibi seviyeni en iyi sen bilirsin... Diğer başlıktan devam edelim istersen (katılım başlığından)...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?