[Çözüldü] Launchpad problemi

Başlatan Yiğit Ateş, 14 Eylül 2010 - 14:55:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yiğit Ateş

Arkadaşlar Launchpad'te üyeliğime giremiyorum. Launchpad'in Shotwell çevirilerine po dosyası gönderdiğim için otomatik olarak oluşturduğu https://launchpad.net/~yigitates52-gmail bağlantısı ile oturum açılıyor. Çevirilerdeki kullanıcı adıma (https://launchpad.net/~yigitates52) tıkladığımda da hata alıyorum. Bu konuda bir fikri olan var mı?

sem

Karma 0 olarak gözüküyor, bu karma çeviri yaptıkça da artan bir şey değil mi? Senin 0 olması mümkün mü?
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Yiğit Ateş

En son 11900 civarıydı hatırladığım. Hata veren bağlantıda kalmış maalesef. Launchpad otomatik oluşturmuş diğerini po dosyasından da çeviri yolladığım için, ama onla bir ilgim yok :)

ırmak

Alıntı yapılan: Yiğit Ateş - 14 Eylül 2010 - 15:06:19
En son 11900 civarıydı hatırladığım. Hata veren bağlantıda kalmış maalesef. Launchpad otomatik oluşturmuş diğerini po dosyasından da çeviri yolladığım için, ama onla bir ilgim yok :)

https://help.launchpad.net/Feedback

Bildirin isterseniz.

sem

Geçmiş olsun =) launchpad ile irtibata geçtin mi ? Geçsen iyi olacak gibi... Kötü bir durum valla, en yakın zamanda çözebilmen dileğimle =)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Yiğit Ateş

Bildirim yaptım, bakalım ne diyecekler.

heartsmagic

Oturumu kapatamıyor musun Launchpad üzerinde?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: heartsmagic - 14 Eylül 2010 - 16:32:32
Oturumu kapatamıyor musun Launchpad üzerinde?
Yanlış hesabın oturumunu kapatıyorum, fakat kullanıcı adı ve şifremi girdiğimde yine aynı hesabı açıyor. Sanki asıl hesabım hiç yokmuş gibi davranıyor.

heartsmagic

Evet, bu durumda ortalık karışmış demektir. Umarım çözülür sorun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ScaryMan

Evet bugün ben de fark ettim senin durumunu. Maverick çevirilerine eklenmiş Office paketlerinde hala çeviri yapamıyorum da belki sen çeviri yapmışsan senin Çeviriler sekmenden kontrol ederim diye düşünmüştüm. Umarım çözülür sorun.

vlk4n

Bende geçen gün üye oldum launch a üye olurken de çok sıkıntı çektirdi giriş işlemlerinde umarım sorun hallolur

Yiğit Ateş

Nasıl oldu bilmiyorum ama sorun düzeltilmiş. Aynı sorunun yaşanmaması için Launchpad harici po dosyalarından çeviri yapan arkadaşların, Launchpad hesaplarının e-posta adresini kullanmamaları yerinde olur.