Compiz Hatası

Başlatan ırmak, 31 Ağustos 2010 - 08:54:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hitokiri

rm ile sildiğinde .gconf ve .gcond klasörlerini sonraki oturumda dizinler baştan yazılıyor soruna gelirsek madem derledin genelede o make uninstal aşaması olur indirdiğin arşive geçip sudo komutuyla uygulamayı denemek işe yarıyabilir.

ırmak

Alıntı yapılan: hitokiri - 10 Eylül 2010 - 12:34:29
rm ile sildiğinde .gconf ve .gcond klasörlerini sonraki oturumda dizinler baştan yazılıyor soruna gelirsek madem derledin genelede o make uninstal aşaması olur indirdiğin arşive geçip sudo komutuyla uygulamayı denemek işe yarıyabilir.

Daha silmediğim bir dizin uçurmadığım ayar kalmadı.
Şu kadar söyleyebilirim bilgisayarda compiz adına ne varsa sildim.
Tekrar yükledim,
Hatta dedim bu GNOME başıma iş açıyor üşenmedim KDE yükledim.
Yine parse, yine error:)

heartsmagic

İşte, derleme aşaması ile kurduğun tüm dosyaları silebildin mi acaba? Hani arkada cidden bir şey kalmasın? Senin sorunun yaşayanlar derleme ile yaşamamışlar, onlara da acı reçete sunulmuş, Compiz'i kaldırıp kurmak yani :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ırmak

Alıntı yapılan: heartsmagic - 12 Eylül 2010 - 14:48:55
İşte, derleme aşaması ile kurduğun tüm dosyaları silebildin mi acaba? Hani arkada cidden bir şey kalmasın? Senin sorunun yaşayanlar derleme ile yaşamamışlar, onlara da acı reçete sunulmuş, Compiz'i kaldırıp kurmak yani :)

Sanırım düzeltilebilecek kıvamdan çıktı bu sorun. Yeniden kurulum, muhtemelen yeni sürüm dermanım olacak.
Konu kilitlenebilir.
Teşekkürler.