super tux`ta bir sorunum var ...

Başlatan Shamata, 10 Eylül 2010 - 22:13:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Shamata

oyunu kurdum calisiyor fakat level`in sonundaki duvari ziplayarak asamiyorum. bu oyunu oyniyan arkadaslar varsa yardimlarini bekliyorum. sorunun daha net anlasilabilmesi icin: http://rapidshare.com/files/418294103/super_tux_ziplama.ogv

setare

Ben windowsta oynamıştım bu oyunu

Options-> OpenGL (seçeneği varsa) işaretleyip deneyin. Bu şekilde daha uzun mesafeye zıplıyordu sevimli Tux. :)
Ubuntuda nasıl bir sonuç verir bilemiyorum

Shamata

Alıntı yapılan: setare - 10 Eylül 2010 - 22:42:35
Ben windowsta oynamıştım bu oyunu

Options-> OpenGL (seçeneği varsa) işaretleyip deneyin. Bu şekilde daha uzun mesafeye zıplıyordu sevimli Tux. :)
Ubuntuda nasıl bir sonuç verir bilemiyorum
default olarak zaten isaretli ...

Tuxie

Bu oyunu tamamen bitirmiştim.Sorununuz damalı olan yerse orada kendi durdurup bir sonraki level geçiyor.Fakat sorun iki duvar arası mesafe uzaksa ve aşağı düşüyorsanız bunun için geldiğiniz yerden mümkün olduğunca hızlanın  uzun süre oldu hatırlayamıyorum ama orada hızlanmak için bir tuş vardı bakıp görebilirsiniz ve hızlandığınızda duvarın tam ucunda atlamayı yapın.

setare

@Tuxie bahsettiğin tuş "Sol Ctrl" imiş, oyunu  gamepad ile oynamak zevk veriyor, gamepad'e de tuş atayamadım malesef.

Bu oyunu klavye ile bitirdiysen tebrikler. Ben gamepad ile zor oynuyorum.

Shamata

bir iki kere oldu ama ondan sonra tekrarlayamadim internette space biraz tutmak gerekiyor diye okudum ama olmadi bende vazgectim oyunu kaldirdim ..