Call of Duty 4 Siyah Ekran Sorunu?

Başlatan kemtercool, 02 Eylül 2010 - 07:53:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kemtercool

slm. ben play on linux ile cod4 ü kurdum. sorunsuz bir şekilde kuruldu. cracklemeyi yaptım. sorun yok buraya kadar. fakat oyunu çalıştırdıktan sonra siyah ekran geilyor. Ne ses var ne görüntü. Sebebini anlayamadım. yardımcı olacak arkadaş var mı ??

Usa_Rap

barış

@Usa_rap, her kullanıcıya Linuxta şu olmaz deseydik Linux kullanan kalmazdı. Bilmeden yorum yapmayın.

@kemtercool, ekran kartınızın markası nedir? Sorunsuz bir şekilde kurulduğuna göre ilk aşamayı kaydetmişsiniz. Aynı sorun Wine ile veriyor mu daha doğrusu Wine ile kurmayı denediniz mi?

alquirel

@kemtercool, oyunu uçbirimde başlatıp aldığınız hataları buraya aktarırsanız daha iyi olur.
playonlinux --run 'uygulama_ismi'

Bu arada, her ne kadar arkadaşın ifade tarzını doğru bulmasam da, wine uygulamasıyla üstesinden gelineyemeyen bazı büyük çaplı oyunlar için linux devre dışı kalıyor malesef. Ama birçok oyun wine ile çalıştırılabiliyor. Biraz uğraştırsa da...

plymouth

Alıntı Yap@Usa_rap, her kullanıcıya Linuxta şu olmaz deseydik Linux kullanan kalmazdı. Bilmeden yorum yapmayın.
+1
This life is not the real thing.
It is not even in Beta.
If it was, then OpenBSD would already have a man page for it

Usa_Rap

Alıntı yapılan: plymouth - 02 Eylül 2010 - 13:02:03
Alıntı Yap@Usa_rap, her kullanıcıya Linuxta şu olmaz deseydik Linux kullanan kalmazdı. Bilmeden yorum yapmayın.
+1
ben her kullanıcıya demedim buna dedim.